Sahada çok tutulan atlar 1 ekim ankara

Sahada çok tutulan atlar 1 ekim ankara

1 ekim 2020 Ankara

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ gerek yarış içi şartlar gerekse bu haftaki görüntüleri ile öne çıkan isimler. İkili ayırımsız yazılırsa bu ayak geçilebilir.

3.AYAK: İlgi çekici durumu ile AT İSMİ GİZLİ ve ilgililerinin güvendiği AT İSMİ GİZLİ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün sahada da çok tutuluyor. BANKO yazılabilir. Ancak farklı kurgular yapıp altılı ganyanı yüksek ikramiyelere taşımak isteyenler takip atımız olup iyi grupları hedefleyen AT İSMİ GİZLİ yazabilirler. 

5.AYAK: Artan formu ile takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu aralar kazanarak formunu kanıtlayabilir. İyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ yazılmalı. Yarış seçen AT İSMİ GİZLİ boş kilo ile bomba yapabilir.

6.AYAK: Çimde ters koşma ihtimali olan AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazalım. İyi hazırlıkları olan AT İSMİ GİZLİ takibe alınmalı. AT İSMİ GİZLİ‘dan beklentiler yüksek. Takip listemizden AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyelim. Son yarışına istinaden AT İSMİ GİZLİ ve iyi form durumun ile AT İSMİ GİZLİ  sigorta.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: **
3.AYAK: **
4.AYAK: *
5.AYAK: ****
6.AYAK: *****

NOT: Virgül ile ayrılmış kısımları bütçenize ve kurgunuza göre değerlendiriniz.

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.