SÜRPRİZ BANKO 15 ekim kocaeli

SÜRPRİZ BANKO 15 ekim kocaeli

15 ekim kocaeli

1.AYAK: Takibe aldığımız AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grubu ve şartları bulmuş durumda. Bugün bombayı patlatmasını bekliyoruz. SÜRPRİZ BANKO olarak öneriyoruz.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ile AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak gelen isimler.

3.AYAK: Boş kilosu ile AT İSMİ GİZLİ bomba yapabilir dikkat. Farklılaştığını yarışlarında gösteren AT İSMİ GİZLİ kocaeline de iddialı geldi. AT İSMİ GİZLİ mesafeye kendisini ayarlarsa şanslı olur. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

4.AYAK: Bugün sert gruba çıkıyor olsa da bu formu ile AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarınızda olsun. Rakipler şablondadır.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ buraya hedefli katılıyor. Son yarışı çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.

6.AYAK: Kapasitesini gösteremeyen AT İSMİ GİZLİ ile ara sonrası iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazalım. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ  diğer rakipleridir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: **
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: ****
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.