Sürpriz BANKO 9 EKİM BURSA altılısı

Sürpriz BANKO 9 EKİM BURSA altılısı

9 EKİM BURSA altılısı

1.AYAK: Pisti yadırgamazsa AT İSMİ GİZLİ çok ters koşabilir dikkat. Uygun grupta AT İSMİ GİZLİ mutlaka değerlendirilmeli. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bugün iyi koşmasını beklediğimiz isimler.

2.AYAK: İstanbulda hazırlanıp il il dolaşan AT İSMİ GİZLİ çim de koşarım derse sürpriz yapabilir. Takip atlarımız AT İSMİ GİZLİI ve AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. AT İSMİ GİZLİ sağlama almak adına yazmamız gerekenler.

3.AYAK: Uygun grupta AT İSMİ GİZLİ öne çıkıyor. Lakin formda olduğunda AT İSMİ GİZLİ grup tanımaz ki şuanda formunun zirvesinde diyebiliriz. Son olarak bu aralar kazanma karakteri düşük olsa da sürpriz yapma ihtimali olan AT İSMİ GİZLİ ekleyelim.

4.AYAK: Sıralamamız şablondadır.

5.AYAK: Henüz kapasitesini yansıtamayan AT İSMİ GİZLİ ‘ne dikkat. AT İSMİ GİZLİ sahada güvenilen bir isim. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ iyi hazırlıkları ile bugün şanslı olabilirler. AT İSMİ GİZLİ sigorta. Bomba köşesinden takip atımız AT İSMİ GİZLİ ekleyelim.

6.AYAK: Bildiğiniz üzere AT İSMİ GİZLİ takibimizdeki bir isimdi. Son yarışında iddialı görünen ekürinin yanında %0 afg ile neler yaptığını izlemişsinizdir. Start çıkışı talihsizlik yaşayınca erken yerini alamamış iyi koşsa da haliyle bombayı patlatamamıştı. Bugün *** ile kazanmayı hedefliyor. Sürpriz BANKO olarak değerlendirebiliriz.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ****
2.AYAK: ****
3.AYAK: ***
4.AYAK: *****
5.AYAK: ****
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.