Sürpriz BANKO ile 1 KASIM İSTANBUL altılısı hazır

Sürpriz BANKO ile 1 KASIM İSTANBUL altılısı hazır

1 KASIM İSTANBUL altılısı

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: Sevdiği pist ve mesafeye getirilen AT İSMİ GİZLİ bizce tek problemi olan kilo sorununu aşarsa bu grupta kazanacaktır. Banko yazılabilir.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ kalitesi ile tabiki ilk at olarak yazılmalı. Hangi grupta ne yapacağı belli olmayan AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olmalı. Bu kilolarda iyi koşan AT İSMİ GİZLİ yine adını duyuracaktır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ son yarışında ahır önerisi olarak gelmişti zira sürprizi yaparak bizi yanıltmadı. Bugün daha iyi hazırlandığı üstüne koyarak geleceği bu grupta kazanmaya en yakın isimdir. Banko önermememizin sebebi AT İSMİ GİZLİ. Bu at koştukça gücünü arttıran bir isim. Sert gruplara göz diktiğinden ihmale gelmez.

5.AYAK: Görüntüsünü yansıtırsa AT İSMİ GİZLİ kazanır diyorlar. Tay yarışı olduğundan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ kuponlara eklenmeli.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu koşuya muhteşem hazırlıklarla giriyor. AT İSMİ GİZLİ zincirleri bugün kırabilir. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi. Bombayı AT İSMİ GİZLİ yapabilir, etkili olacağı şartları yakalamış durumda dikkat.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: *
3.AYAK: ***
4.AYAK: **
5.AYAK: ***
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.