SÜRPRİZ BANKO ile bu altılı kaçmaz 27 eylül istanbul

SÜRPRİZ BANKO ile bu altılı kaçmaz 27 eylül istanbul

27 eylül 2020 İstanbul

1.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: Bu hafta çok farklı gözüken AT İSMİ GİZLİ bugün bombaya hazırlanıyor dikkat. Hatta sonraki ayaktaki sürpriz banko ile bir miktar çifte denenebilir. Altılı kuponları için diğer rakipleri şablondadır.

3.AYAK: Takip atlımız AT İSMİ GİZLİ son yarışında formda olduğunu kanıtladı. Bugün *** kullanarak uygun grupta kazanmasını bilecektir. AFG oranı da düşük olduğundan SÜRPRİZ BANKO olarak değerlendirilmelidir.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ kalitesini nispetten tecrübeli rakipler yanında da kanıtlayacaktır. Sağlama almak istersek vites arttırma özelliği olan AT İSMİ GİZLİ ve bu mesafelerde ihmale gelmeyecek kapasitede olan AT İSMİ GİZLİ yazalım.

5.AYAK: İlgililerinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ mükemmel görünümünü yansıtırsa kazanabilir. AT İSMİ GİZLİ idmanlarında çok beğeniliyor. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak gelirken sürprizi ise AT İSMİ GİZLİ yapabilir.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ mükemmel formunu koruyor. Lehine şartlarda yine kazanmaya koşar fakat güç olarak dengi olduğunu düşündüğümüz AT İSMİ GİZLİ uzayan mesafede farklı koşup sürpriz yapabilir dikkat.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: *
3.AYAK: *
4.AYAK: ***
5.AYAK: *****
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.