Sürpriz BANKOLU 2 ekim istanbul altılısı

Sürpriz BANKOLU 2 ekim istanbul altılısı

2 ekim istanbul altılısı

1.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ artık usta jokeyi ile maidene veda etmesi gerekir. Bugün de kazanamazsa kendi istemiyor demektir. BANKO

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ üstün form durumunu koruyor, sık koşmasından dolayı yanına rakip önermeliyiz. Takipten gelen AT İSMİ GİZLİ bugün ciddi hazırlandığı bu koşuda herkesi yatırabilir. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

4.AYAK: Koştukça gücünü arttıran AT İSMİ GİZLİ daha iyi yerleri hedefliyor. Adaptasyon sorunu giderilmişse kazanır dediğimiz AT İSMİ GİZLİ bizi yanıltmamıştı, bugün de ciddi rakibini zorlayacaktır.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün uygun rakipler yanında çok güvenilen bir isim. Lakin takip atlarımızdan AT İSMİ GİZLİ için de kazanması uzun sürmez denilmişti. Son yarışında toparlanmış görünümü ile beğenilen AT İSMİ GİZLİ bombaya hazır.

6.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ****
2.AYAK: *
3.AYAK: ***
4.AYAK: **
5.AYAK: ***
6.AYAK: *******

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.