SÜRPRİZ BANKOLU 24 ekim Ankara altılı yorumları

SÜRPRİZ BANKOLU 24 ekim Ankara altılı yorumları

24 ekim Ankara altılı yorumları

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: Çim piste uyum sağlarsa AT İSMİ GİZLİçok ters koşabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ile burayı geçelim.

3.AYAK: Düzelen AT İSMİ GİZLİ bugün muhtemelen ciddi rakibi AT İSMİ GİZLİ geride bırakacaktır. Ama riske girmek istemeyenler iki safkanı ayırmasın.

4.AYAK: Yarış içi şartlar AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ şanslı olduğunu gösteriyor. Sağlama almak için rakiplerini şablonda sıraladık.

5.AYAK: Bu koşuda mükemmel işleri ve çıkarılan takıları ile AT İSMİ GİZLİ çok koşacaktır dikkat. AT İSMİ GİZLİ Triple crown yapmak için koşacak. AT İSMİ GİZLİ de ciddi hazırlanan güçlü bir rakip.

6.AYAK: Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün lehine şartlarda sürprizi yapmasını bekliyoruz. Sürpriz BANKO olarak öneriyoruz.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: *****
3.AYAK: **
4.AYAK: *****
5.AYAK: ***
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.