Sürpriz bankolu 26 ekim BURSA altılı ganyan

Sürpriz bankolu 26 ekim BURSA altılı ganyan

Y26 ekim BURSA altılı ganyan

1.AYAK: Ciddi hazırlandığında farklı koşan AT İSMİ GİZLİ bugün öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ lehine şartlarda yine kazanabilir. AT İSMİ GİZLİ sevdiği kum pistte boş kilosu ile sürpriz yapabilir. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. AT İSMİ GİZLİ ise çok ters bir at olup tam bitmiş dediğinizde tekrar tazeleyip kendini fotoya atabilir.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ekibinin titizlikle hazırladığı önemli bir tay. Bugün iyi koşmaması için hiçbir neden yok. Takibimizdeki AT İSMİ GİZLİ bu aralar kazanacak kıvamda dikkat.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ üst düzey formunu koruyor, bugün de muhtemelen birinciliğe yakın olacaktır. Kendisine tek rakip olarak AT İSMİ GİZLİ önereceğiz zira düzenli hazırlanan safkanın dinçlikle sürpriz yapması olağan görünüyor.

4.AYAK: Yarış gören AT İSMİ GİZLİ  son yarışında toparlandığını gösterdi, bugün rakipler nispeten sert olsa da üzerine koyarak geleceği için şanslı olacaktır. NAT İSMİ GİZLİ bugün sahada çokça konuşulan bir isim. AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlardan dolayı şanslı olacak. Canı istediğinde her yerde koşan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez.AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ birbirini sürekli geçebilen isimler olup sağlam kuponlarda olmalı.

5.AYAK: İzmirden iddialı hazırlanıp getirilen AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. Diğer rakipleri şablondadır.

6.AYAK: Bir süredir takibimizde olan AT İSMİ GİZLİ son yarışında mesafenin de etkisi ile sürekli dış kulvarları dolaşıp hızlıca öne gelerek sonlara gücü kalmamıştı. Mükemmel formunu koruyor. Bugün pist koşulları ve mesafenin de uygun oluşu ile bu zor koşuyu kazanmasını bekliyoruz. SÜRPRİZ BANKO

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: **
3.AYAK: **
4.AYAK: *****
5.AYAK: *****
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.