Sürpriz istanbul altılısı

Sürpriz istanbul altılısı

Sürpriz istanbul altılısı 8 kasım 2020

1.AYAK:

  • Bu koşu için sıralamamız şablondadır.
sürpriz istanbul altılısı


2.AYAK:

  • Kalitesi ile AT İSMİ GİZLİ bu grupta bizim de favorimiz. Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ bu yarış dahil takibe alınmalı. Bu şartlarda çok koşan AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlarda olmalı. İkidir çim bekleyip ağır pist durumundan kumda koşmak zorunda kalan AT İSMİ GİZLİ bugün mutlaka yazalım.


3.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ son yarışında ahırlarda oldukça dillenen bir isimdi. Kazanması yakındır. Bugün için sürpriz şansını yüksek gördüğümüz AT İSMİ GİZLİ yarış içi talihsizlikler yaşamazsa etkili olur dikkat.


4.AYAK:

  • Bu kez kendisine göre uygun kilolu AT İSMİ GİZLİ sevdiği şartlarda kazanmaya yakındır. Hakkında iyi duyumlar aldığımız AT İSMİ GİZLİ ise lehine gelişecek yarışta mutlaka iyi koşacaktır dikkat.

 
5.AYAK:

  • AT İSMİ GİZLİ yılın flaş isimlerinde biri şüphesiz. Lakin bugün çok farklı kalitede rakipleri mevcut. AT İSMİ GİZLİ ankarada yakaladığı ivmeyi istanbul pistinde de göstermek istiyor. Zira bu atın düzlükteki vites arttırma özelliği ile mutlaka yazılması taraftarıyız. Yine benzer şekilde AT İSMİ GİZLİ yarış içi şartlar lehine geliştiğinde tam kapasite koşabilir. AT İSMİ GİZLİ beklenmeyen performansını bugünde yansıtarak sürpriz yapma peşinde.


6.AYAK:

  • Temmuzda ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ kısa ara sonrası yarış görerek açıklarını kapattı, fazla sıkıştırılmadan özenle hazırlanan tay bugün çok etkili olabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ bir grubun bugün çok güvendiği bir isim. Kapasitesini yansıtırsa AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir.AT İSMİ GİZLİ ekürileri takibimizdeki isimler

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: ****
3.AYAK: **
4.AYAK: **
5.AYAK: ****
6.AYAK: ****

Dün 7 kasım ankara yorumlarını inceleyin

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.