Sürprizlerle dolu 14 Ekim istanbul yarışları

Sürprizlerle dolu 14 Ekim istanbul yarışları

14 Ekim istanbul altılısı bugün

1.AYAK: İyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ , toparlanmış görüntüsü ile AT İSMİ GİZLİ , üçüncülüklerine artık son vermesi gereken AT İSMİ GİZLİ , mesafeden dolayı AT İSMİ GİZLİ bizim önereceğimiz isimlerdir.

2.AYAK: Bugün ahır önerisi olarak gelen AT İSMİ GİZLİ ile son yarışı görmezden gelin denilen AT İSMİ GİZLİ kuponlarda olsun. Sahada AT İSMİ GİZLİ konuşuluyor dikkat. Diğer rakipleri şablondadır.

3.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: İddialı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ve yakın zamanda kazanı diye not edilen takip atımız AT İSMİ GİZLİ bu koşuda öncelikle yazılmalı. Güç bakımından AT İSMİ GİZLİ ve son yarışlarına istinaden AT İSMİ GİZLİ sigorta amaçlı eklenebilir.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ gösterişli kazandığı yarışın ardından mükemmel hazırlıklarla gireceği bu koşudada kazanmaya yakındır. Lakin gözü yükseklerde olan ve buna göre ciddiyetle bakılan AT İSMİ GİZLİ  bu grupta mutlaka yazılmalı.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu formu ile bugün çok güvenilen bir isim. Sağlama almak için yarış gören kalite kumaş AT İSMİ GİZLİ eklenebilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ****
2.AYAK: *****
3.AYAK: *****
4.AYAK: ****
5.AYAK: **
6.AYAK: **

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.