Sürprizli 16 Ekim BURSA

Sürprizli 16 Ekim BURSA

16 Ekim BURSA

1.AYAK: Çok iddialı hazırlanan AT İSMİ GİZLİ bugün yarış içi şartlar lehine gelişirse affetmez. Bu pisti seven AT İSMİ GİZLİ ise yarışın diğer tempoda gelişmesi ihtimaline karşı kuponlara eklenemeli.

2.AYAK: Marttaki yarışını pas geçip pandemi arasıda girince uzunca ara veren AT İSMİ GİZLİ bu kez sorunlarından arınmış vaziyette dinçlik yarışı yapacaktır. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ diğer rakipleridir.

3.AYAK: Son yarışlarına göre nispeten uygun gruba düşen AT İSMİ GİZLİ  kazanmaya yakındır. Lakin iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemesi gerekir. Bu aralar değişen takip atımız AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir dikkat.

4.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bugün sahada çok tutuluyor. Uzun zamandır düzenli hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Sürprizi AT İSMİ GİZLİ yapabilir.

6.AYAK: Ahır önerisi AT İSMİ GİZLİ ve takip atımız AT İSMİ GİZLİ yanına formda AT İSMİ GİZLİ , iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ,sürprize müsait yapısı ile AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleyelim.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: *****
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: ***
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.