Sürprizli BANKOLU istanbul altılısı hazır

Sürprizli BANKOLU istanbul altılısı hazır

21 ekim istanbul altılısı hazır

1.AYAK: Bugün için ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ ve diğerleri diye koşuyu ayırabiliriz. Eksik koşmazsa kazanacağını düşündüğümüz ** yanına at eklemek isteyenler veya farklı kurgu yapanlar şablon sıralamasını değerlendirebilirler.

2.AYAK: Takip atımız AT İSMİ GİZLİ bugün mutlaka iyi koşacaktır. Toparlanan AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli. kazanma kaAT İSMİ GİZLİrakterine rağmen kalitesi ile yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ ahır önerileri olarak geldi. Yarış içi şartlar lehine gelişirse AT İSMİ GİZLİ affetmez dikkat. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

3.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ güzel işlerini yarışa taşırsa kazanır . BANKO yazılabilir.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ mükemmel formunu koruyor. Kalite olarak favoriye yakın bir isim olduğunu düşündüğümüz AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip olacaktır.

6.AYAK: Yarış gören AT İSMİ GİZLİ son yarışında formunun üst seviyede olduğunu kanıtladı. istanbula da oldukça iddialı geliyor. Lakin sentetikte nasıl koşacağı meçhul olduğundan öncelikle AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip olacaktır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *
2.AYAK: *******
3.AYAK: *****
4.AYAK: *
5.AYAK: **
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.