0542 832 14 44 NUMARALI WHATSAPP HATTINDAN YORUMLARI VE ŞABLONU ALABİLİRSİNİZ
1. Koşu
Saat:17:15
Maiden, 3 Yaşlı İngilizler
1300 Kum
23 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  BORMOS3  – SEYRAN M.AVŞAR58.0 470346
2  GÜMÜŞ IŞIK3  – ROSE E.AKKILIÇ53.0 000009
3  İMRAHOR3  – KARYAĞDIGELİN F.YARDIMCI58.0 676683
4  RAFAEL3  – ROCK B. BEKTAŞ53.0 44503
5  SANCAR BABA3  – SILISTIC M.IŞIK53.0
6  TAYLAN HAN3  – ALESSIA E.KILIK58.0 987097
7  AYDOĞAN GÜLÜ3  – NAR R.DOĞAN56.0 33690
8  BROXA3  – RACING İ.ÇİZİK51.0 608087
9  INEFFABLE3  – NEMO M.DOĞAN56.0
10  LADY BOSPORUS3  – MS.CELINE H.KATI56.0 98900
11  PRINCESS EDA3  – SHIERO ABDULLAH AR51.0 789
12  PRINCESS NİLAYIM3  – ANEMON ERCAN ALTIN56.0 768080
13  QUEEN OF TARSUS3  – ANGEL UFUK AKAY56.0 053344
2. Koşu
Saat:17:45
Handikap 15, 4 Yaşlı Araplar
1700 Kum
21.75 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  AKERSAN4  – ARZUHANIM B. BEKTAŞ55.0 143313
2  AKUSTİK4  – EFEKIZI F.FELHAN50.0 427073
3  YİĞİT MUSTAFA4  – KÖYLÜKIZI F.YARDIMCI53.5 265661
4  DENGİZKIZI4  – AYBÜKEHANIM E.KILIK52.5 759299
5  KIŞKIRTAN4  – PERÇEM KEMAL KURT52.5 912753
6  KUYUMCU4  – ZELLO AH.ARSLAN52.5 455436
7  SİPAN4  – ADLAHANIM H.ŞANLI51.0 840300
8  KIZILNEHİR4  – RÜZGARYOLU F.ARSLAN50.0 433100
9  ŞAH SİNAN4  – PEMBE Y.ERGÜN50.0 040002
10  GOBAKKOÇU4  – DİLBERAY M.IŞIK50.0 280288
11  AYZENGİN4  – AYBÖKE E.AKKILIÇ50.0 43400
12  BOZBEY4  – İLKYAZKIZI H.DEMİRTAŞ50.0 009034
13  KÜÇÜKSERKAN4  – KÜÇÜK İ.AKYAVUZ50.0 851
14  NASIR4  – FERDANE İ.ÇİZİK50.0 064188
15  ETEMAĞA4  – ÇATIRAYKIZI M.E.DOĞAN50.0 877781
16  KIRIMHANOĞLU4  – KABAHAYDARGÜZELİ T.YILMAZ45.0 572467
3. Koşu
Saat:18:30
Handikap 15, 5 ve Yukarı Araplar
1900 Kum
21.75 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  DAYI DAYI7  – İLDEM M.IŞIK58.0 388000
2  OYTUNTAY7  – AYBALAM H.POLAT61.0 220658
3  PALA TUMBUL7  – SABİTE F.FELHAN54.5 008580
4  KAZAZEDE5  – SAPHA.34 E.KILIK58.0 544242
5  ARASHAN8  – IŞILAY H.SARIDAL55.0 808000
6  MOLUHAN5  – BERİVAN.1 M.AVŞAR53.5 043000
7  YİĞİTSOY7  – ZEHRA.121 KEMAL KURT52.0 597096
8  TEKİNEFE8  – MENCULE.50 B. BEKTAŞ51.5 305712
9  BİLEKKAYA5  – MISRATAY T.YILMAZ45.5 740000
10  KARABURAK6  – RAVZA H.DEMİRTAŞ50.0 005000
11  DEDE ÖMER6  – ÜLFETHATUN Y.ERGÜN50.0 341063
12  KARAÇDAĞLI5  – GÜLENTAY İ.ÇİZİK50.0 259597
4. Koşu
Saat:19:00
Maiden, 3 Yaşlı İngilizler
1300 Kum
23 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  APA AZA3  – LULAY H.İ.AKKAYA58.0
2  BABANIN OĞLU KEMAL3  – BEYKIZ R.DOĞAN58.0 5
3  EAGLE OF AMED3  – LOVING E.KILIK58.0 49659
4  EMRAHHAN3  – LEBİ M.ÜNLÜ58.0 743432
5  KARABEY3  – THE M.IŞIK53.0 765028
6  TAHSİNAĞA3  – ATAKAN E.AKKILIÇ53.0 005944
7  YILAN INDIAN3  – ÇİLİMLİ Y.ERGÜN53.0 559022
8  BELLA CAVALLO3  – LA T.YILMAZ51.0 244544
9  LADY IRMAK3  – ADVENTURE F.YARDIMCI56.0 888067
10  MİRAYKIZ3  – NOKTA UFUK AKAY56.0 587902
11  PRENSES RABİA3  – GRACEFUL V.KIZMAZ56.0 096069
12  RAINBOW DASH3  – NORD H.POLAT56.0 486980
13  SMILING GIRL3  – AMANDRA İ.ÇİZİK51.0 557873
5. Koşu
Saat:19:30
Handikap 16/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
1800 Kum
30 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  BİNDALINGÜLÜ6  – RÜKEYNA R.DOĞAN63.0 131045
2  AYŞEROSE5  – GÜRŞİN B. BEKTAŞ57.0 656105
3  BÜNYAN8  – AYDANAZ H.SARIDAL55.5 797488
4  KIMIZ7  – ÖZKANÇİÇEĞİ M.DOĞAN58.5 208122
5  MEGNEGİGÜLÜ4  – ELAGÖZLÜM M.E.DOĞAN50.0 106461
6  İÇİMSU6  – GÜRGÜL H.ŞANLI50.5 080231
7  ATAKAN YELİ5  – GÜLSEZEN E.KILIK52.5 830239
8  TUMBUL FUNDA6  – DOĞANRÜZGARI E.AKKILIÇ50.0 199980
9  GÖNÜLHANIM7  – AYPERİ KEMAL KURT50.0 104000
10  BURCUTAY5  – İLTERKIZ İ.ÇİZİK50.0 167788
11  DORUGÜZEL5  – HATUN H.DEMİRTAŞ50.0 420004
12  ADALETKAYA8  – ŞATANA Y.ERGÜN50.0 797097
13  ARCHİPELAGOS6  – ÖZGÜNER M.IŞIK50.0 620992
14  DENİZCİKIZI5  – FULYAHANIM İ.AKYAVUZ50.0 556530
15  FRENKBAĞI5  – ZELLO F.ARSLAN50.0 607057
16  ASTRAKIZI5  – NİSAKIZ F.FELHAN50.0 557470
17  GÜLDİKEN6  – ALYILDIZ M.ALİ AYDIN50.0 258080
18  İMKANSIZIM5  – GÖRGÜLÜ ABDULLAH AR50.0 085484
6. Koşu
Saat:20:00
KV-6, 4 ve Yukarı Araplar
1900 Kum
34.5 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  GÖRGÜNCAN6  – KOBAK H.SARIDAL61.5 333645
2  BÜREBEY8  – ALGÜL R.DOĞAN60.5 228383
3  TAŞÇI PEHLİVAN6  – ALMİMRUHİYE.27 Y.BİLİK59.5 800416
4  CAMUZAĞA9  – GÖLCÜK E.KILIK58.5 241007
5  PEKKURT1  – KEMİYETÜLIRAK.65 V.KIZMAZ58.5 542234
6  ŞEVALABLA7  – GÖLCÜK İ.KATI58.5 281134
7  VEYSİBABA1  – ESMERGÜZELİM M.F.ASLAN58.5 081315
8  BÜYÜK BEREN6  – KÜÇÜK M.AVŞAR57.5 519130
9  KIRKPINAR8  – İŞCEN M.DOĞAN57.5 701381
10  TAKIL BERİ7  – ALELMA UFUK AKAY57.5 100200
11  CEFAKEŞ5  – BİLGEKIZ H.POLAT56.5 625028
12  GÖKBAKIR9  – RUKİYEHANIM F.YARDIMCI56.5 832801
13  ŞUBATHAN9  – BENZE H.ALTUNKILIÇ56.5 070635
7. Koşu
Saat:20:30
ŞARTLI 4, 4 ve Yukarı İngilizler
1900 Kum
21.75 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  BLACKS WINNER7  – HIDDEN R.DOĞAN59.5 333537
2  KING UGLY7  – AYRILMA H.POLAT57.5 286662
3  BROKEN ARROW6  – OVER M.DOĞAN56.5 120317
4  BROWSER9  – HIDDEN E.KILIK56.5 000097
5  HASAN BABA7  – NIGHT M.AVŞAR56.5 300400
6  NEW ALAÇAT7  – BULLSEYE V.KIZMAZ56.5 595300
7  SİVEREK BEYİ7  – VELO B. BEKTAŞ52.5 234081
8  AMIGDALA4  – ESCLARMONDE KEMAL KURT53.0 051440
8. Koşu
Saat:21:00
Maiden, 3 Yaşlı İngilizler
1300 Kum
23 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  BABA YILDIZ3  – JIMBILBA F.YARDIMCI58.0 0342
2  NAİF HAT3  – EXETER M.AVŞAR58.0 646480
3  PİR3  – LU ABDULLAH AR53.0 546764
4  REDBANK3  – SULTAN H.DEMİRTAŞ58.0 890
5  SUERTO3  – FIRST İ.KATI58.0 640005
6  TEXSAS ARMY3  – RUN Y.ERGÜN53.0 9006
7  ADONIA3  – GÜLECEK R.DOĞAN56.0 504753
8  DIVINE PROPORTION3  – BUDAPEST H.SARIDAL54.0 5
9  EVENING AND SUN3  – ÜLKÜ İ.ÇİZİK51.0 943676
10  FERİDİNGÜLÜ3  – INDESTRUCTIBLE M.E.DOĞAN51.0 060208
11  İLKAYIM3  – RUN M.F.ASLAN55.0 997342
12  PAGANIZONDA3  – BELGİNİM M.DOĞAN56.0 200
9. Koşu
Saat:21:30
ŞARTLI 5/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler
1700 Kum
30 TL
No  At İsmiYaş Orjin(Baba-Anne) JokeyKilo Son 6 Yarış
1  AYŞEGÜL3  – ALLIANOI F.YARDIMCI60.0 571089
2  KIRGÜLÜM3  – BOND V.KIZMAZ60.0 178316
3  YAPRAKLIM3  – SANTA H.ŞANLI55.0 252218
4  EZCAN3  – KAPTANIN F.FELHAN53.0 476738
5  KEVSER HANIM3  – EMİNE M.IŞIK53.0 550081
6  MY VALLEE3  – GALOHA E.AKKILIÇ53.0 664684
7  PRENSES MERAM3  – NUNİ M.DOĞAN58.0 225400
8  TUBAN KAMA3  – CROCO B. BEKTAŞ53.0 534941
9  DELİGÖZ3  – MİNELLA Y.ERGÜN51.0 937771
10  POWER STAR3  – EVENING KEMAL KURT56.0 413066
11  QUENN LALA3  – STEELY R.DOĞAN56.0 621438
12  SABANUR3  – GÜLTEN M.AVŞAR56.0 73116
13  BEST OF PELİN3  – MARTIŞKA İ.ÇİZİK50.0 634180
14  EL JEFE3  – YOUDRIVESMECRAZY UFUK AKAY55.0 006210
15  LONICERA3  – ASETON İ.AKYAVUZ50.0 307591
16  TEXSAS ZELDA3  – SYLVIANI T.YILMAZ50.0 316907
17  BROOME3  – NOCHE H.KATI55.5 826736
Read more5 Nisan Şanlıurfa Bülteni için yorumlar kapalı

 

1. Koşu
Saat:19:00
Handikap 17, 4 ve Yukarı İngilizler
1500 Kum
Puan  At İsmiYaş JokeyKilo Son 6 Yarış
140  1-THE MENTALIST7 M.A.SOLMAZ58.0 270723
60  2-LION KING7 F.YARDIMCI61.0 242800
90  3-DUKE PROSPERO4 Ö.YILDIRIM56.5 633398
50  4-ERTUĞRUL5 M.MANAV53.0 311770
150  5-LADY TULPAR4 G.KOCAKAYA56.0 011122
70  6-MAHİR BEY5 A.KURŞUN56.5 211635
55  7-JUST EAGLE4 N.ŞEN54.0 970757
35  8-APIKO DORA5 M.BAYIR52.5 245838
90  9-COCHABAMBA5 B.KILINÇ52.5 325542
30  10-DIBLANZADE6 A.KAÇMAZ52.5 589735
2. Koşu
Saat:19:30
ŞARTLI 5, 3 Yaşlı İngilizler
1900 Kum
Puan  At İsmiYaş JokeyKilo Son 6 Yarış
150  1-BECERİKLİHAN3 M.MANAV56.0 271111
140  2-BABAREŞİT3 A.SÖZEN56.0 615315
90  3-AGA OSMAN3 G.KOCAKAYA54.0 327176
60  4-ANKA3 A.KURŞUN54.0 518572
55  5-GANANDO SOLO3 F.YÜKSEL54.0 614266
75  6-ÖZDEMİR BEY3 Ö.YILDIRIM54.0 122223
50  7-TAMID3 U.TEMUR54.0 312345
3. Koşu
Saat:20:00
KV-8, 4 ve Yukarı İngilizler
1200 Kum
Puan  At İsmiYaş JokeyKilo Son 6 Yarış
170  1-DUQUAN6 A.KURŞUN60.0 369112
90  2-BORDONARO6 A.SÖZEN59.0 711527
70  3-PADRINO5 M.BAYIR59.0 315134
60  4-OĞLUM BERATIM4 M.AKYAVUZ58.0 602386
160  5-RUNNER BULL4 Ö.YILDIRIM58.0 134112
50  6-SPARTACUS4 MÜS.ÇELİK58.0 253111
4. Koşu
Saat:20:30
ŞARTLI 4, 4 Yaşlı Araplar
1200 Kum
Puan  At İsmiYaş JokeyKilo Son 6 Yarış
25  1-BERZANAĞA4 A.KAÇMAZ56.0 224018
160  2-SER EMİR4 G.KOCAKAYA56.0 479241
40  3-PİRSUSLU4 V.DEMİR55.0 051573
80  4-APASBEY4 MÜS.ÇELİK54.0 484432
170  5-ASTRAKHAN4 Ö.YILDIRIM54.0 131415
70  6-ÇIRAK4 A.SÖZEN54.0 123383
10  7-TRANÇA4 Y.BİLİK55.0 060179
30  8-YURDAKUL4 A.KURŞUN54.0 356456
5. Koşu
Saat:21:00
ŞARTLI 5/Dişi, 4 ve Yukarı Araplar
1200 Kum
Puan  At İsmiYaş JokeyKilo Son 6 Yarış
60  1-GÖRGÜNCAN6 H.SARIDAL57.5 113336
150  2-BİLBİLAN5 G.KOCAKAYA57.5 342612
90  3-GÜLRUH HATUN6 M.AKYAVUZ57.5 831224
75  4-GÖZ AĞRISI5 MÜS.ÇELİK56.5 135761
55  5-ARCHİPELAGOS6 A.KAÇMAZ55.5 626209
95  6-BİRKASIM5 Ö.YILDIRIM55.5 138414
135  7-FALEZ5 A.SÖZEN55.5 112112
50  8-FÜLANE6 E.SİNCAN55.5 645397
30  9-NASİBİN7 E.TUNÇ55.5 514166
6. Koşu
Saat:21:30
Maiden/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler
1900 Kum
Puan  At İsmiYaş JokeyKilo Son 6 Yarış
20  1-ALBATRAOZ3 U.TEMUR58.0 7
60  2-ALBUSE3 M.MANAV54.0 266093
40  3-ARMAROJA3 B.KILINÇ58.0 335
10  4-BİNA KANTOS3 İS.DEMİR53.0 700706
130  5-BOLD MOVE3 G.KOCAKAYA58.0 633842
80  6-DOLLY LOVE3 A.SÖZEN58.0 04
15  7-IVANKA3 M.KESKİN58.0 8978
85  8-LADY ECEM3 M.A.SOLMAZ53.0 866762
120  9-MY DONATELLA3 Ö.YILDIRIM58.0 344953
90  10-PERFECT CANDAL3 A.KAÇMAZ58.0 7042
10  11-POENA3 E.TUNÇ58.0 624679
5  12-RAINBOW DASH3 V.DEMİR58.0 448698
60  13-SEAFACE3 E.SİNCAN58.0 80946
20  14-SPARTAN ELİF3 KEMAL KURT58.0 9076
30  15-VICTORY CRY3 F.YÜKSEL58.0 444
45  16-YARIŞINKIZI3 E.ŞİMŞEK53.0 055239

 

Read more6 Mart Salı Adana At Yarışı Puanlı Bülten için yorumlar kapalı
× Yorumları almak için bize yazın