Takip atı BANKOLU 2 kasım bursa altılısı

Takip atı BANKOLU 2 kasım bursa altılısı

2 kasım bursa altılısı

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak önerilen isimler. AT İSMİ GİZLİ ‘ın son yarışındaki kullandığı takısal destekler işe yaramadığı görüldü. Bu sezon kazanma karakteri zayıf olsa da ihmal edilmemesi gereken kaliteli bir at olduğu unutulmamalı.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ nihayet kazanabileceği şartları yakalamış durumda. BANKO yazılabilir.

3.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: Grup sert gibi gözükse de AT İSMİ GİZLİ lehine şartlarda bomba yapabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ yarış içinde iyi idare edildiğinde grup farketmeksizin etkili olabiliyor. Tekrar grubuna dönen AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu pistte çok başarılı. AT İSMİ GİZLİ son yarışında kiloya takıldı. AT İSMİ GİZLİ bu kez daha etkili binicisi ile güzel formunu yarışa taşırsa kazanmayı başarabilir. Çimde etkili olmayacağı düşünülse de grup kendisi için uygun olan AT İSMİ GİZLİ ‘dan ters bir yarış gelebilir.

6.AYAK: Kısa aranın ardından buraya hedefli gelen AT İSMİ GİZLİ favorimiz. Ekibinin güvendiği AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir. AT İSMİ GİZLİ iyi koşup son veremeyenlerden, yinede ihmal edilmemeli. AT İSMİ GİZLİ tekrar çimde koşacak ve etkili olması bekleniyor. Startta kalınca yarışa kendini veremeyen AT İSMİ GİZLİ takibe alalım zira sorunu halledildiğinde bombayı patlatır. AT İSMİ GİZLİ sigorta.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: *
3.AYAK: ******
4.AYAK: ***
5.AYAK: ****
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.