Tek bankolu Zor altılı 20 ekim KOCAELİ

Tek bankolu Zor altılı 20 ekim KOCAELİ

20 ekim KOCAELİ

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bu koşu dahil takibe alınmalı. AT İSMİ GİZLİ ahırlar bölgesinde çok konuşulan bir isim. AT İSMİ GİZLİ pistte diğer beğenilen isimler. AT İSMİ GİZLİ  sigorta.

2.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

3.AYAK: Bugün farklı koşar denilen AT İSMİ GİZLİ net favorimiz. Daha üst sınıflara göz kırpan AT İSMİ GİZLİE bu grupta kesinlikle ihmal edilmemesi gerekir. AT İSMİ GİZLİ eklenen takısı işe yararsa etkili olur.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ form durumu açısından rakiplerinden farklı gözükse de sağı solu belli olmayan bir isim. İyi koşup kolay kazanabilir ya da hiç yarışa karışmayabilir. Rakipleri şablondadır.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ mükemmel duruma ulaştı. Son yarışında da sert rakibi yanında iddialı önermiştik. Bugün daha uygun şartlarda yine kazanması gerekir. BANKO yazılabilir.

6.AYAK: Bu aralar işleri çok beğenilen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi. AT İSMİ GİZLİ idmanlarını yarışa taşıyamasa da her an sürpriz yapabileceğini belirtelim. AT İSMİ GİZLİ ilk yarışına istinaden sigorta.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: *****
2.AYAK: ******
3.AYAK: ***
4.AYAK: ****
5.AYAK: *
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.