Teksiz ama güzel altılı 18 EKİM İSTANBUL

Teksiz ama güzel altılı 18 EKİM İSTANBUL

18 EKİM İSTANBUL

1.AYAK: Uzun zamandır takibimizdeki AT İSMİ GİZLİ düzeldiğini kanıtlamıştı. Bugün de nispeten uygun rakipler yanında bu formunun hakkını verecektir. Lakin çok farklılaştığını son koşularından belli eden boş kilolu AT İSMİ GİZLİ bu koşuda ihmal edilmemeli.

2.AYAK: Yarış tercihleyen AT İSMİ GİZLİ ile kazanma karakterine rağmen formda olan AT İSMİ GİZLİ  öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ canı istediğinde her gruba kafa tutabilir. Bu üçlünün eksik koşmamasını ümit ediyoruz zira öyle olursa burası karışır.

3.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: Ödenen cezası ile bu yarışa katılabilen AT İSMİ GİZLİ iyi hazırlıkları ile mutlaka iyi koşacaktır. Kapasitesini kanıtlayan AT İSMİ GİZLİ tek ciddi rakip konumunda.

5.AYAK: İyi ellerde düzenli hazırlandığını bildiğimiz AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ sürprize hazırmış dikkat. AT İSMİ GİZLİ ise ahır önerisi olarak geldiğinden mutlaka yazalım.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ bildiğiniz üzere düzlükte inanılmaz vites arttırabilen bir isim. Bugün de uygun rakipler yanında bunu yapacaktır. Lakin son yarışında çok farklılaştığını gösteren AT İSMİ GİZLİ aynı yarışı tekrarlarsa bugün de etkili olacaktır. AT İSMİ GİZLİ ise kapasitesi olan güçlü bir tay.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: ***
3.AYAK: ******
4.AYAK: **
5.AYAK: ***
6.AYAK: ***

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.