TEKSİZ ama sürprizli altılı 25 eylül 2020 Bursa

TEKSİZ ama sürprizli altılı 25 eylül 2020 Bursa

25 eylül 2020 Bursa

1.AYAK: Toparlanan ve artık iddialı yarışlar beklediğimizi söylediğimiz AT İSMİ GİZLİ son yarışında iyi koşarak bizi yanıltmadı. AT İSMİ GİZLİ bu grupta mutlaka iyi koşması gerekir.

2.AYAK: Ahırdan iddialı önerilen AT İSMİ GİZLİ bugün bombayı patlatabilir. Mükemmel işlerini yansıtırsa AT İSMİ GİZLİ affetmez.

3.AYAK: Mükemmel formu ile AT İSMİ GİZLİ ve artık toparlandı denilen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılsın. Boş kilo ve iyi çalışmaları ile AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için son yarışı tekrarlarsa kazanabilir diyorlar. AT İSMİ GİZLİ her an yarış kazanacak formda. AT İSMİ GİZLİ hata kollayacak isimler.

5.AYAK: İzmirden iddialı gelen AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşacaktır. Bursa kumunda farklı koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapmaya hazır. Diğer rakipleri şablondadır.

6.AYAK: Kiloyu kaldırırsa AT İSMİ GİZLİ yine kazanabilir. Sevdiği pistte lehine şartlarda AT İSMİ GİZLİ mutlaka iyi koşacaktır. Takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Takibe almamız önerilen AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: **
3.AYAK: ***
4.AYAK: ****
5.AYAK: *****
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.