Ters Ayakta Sürpriz Banko 29 EKİM İZMİR

Ters Ayakta Sürpriz Banko 29 EKİM İZMİR

29 EKİM İZMİR

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bu şartlarda iyi hazırlıkları ile öne çıkardığımız ikilidir. Bunların yanına iş sprinte kalırsa diye formda olan AT İSMİ GİZLİ ekleyebiliriz.

2.AYAK: AT İSMİ GİZLİ son yarışında iddialı önerilmişti .Bugün sert jokeyi ile ekibinin de güvendiği tayı BANKO öneriyoruz.

3.AYAK: Problemsiz olduğu söylenen AT İSMİ GİZLİ bugün etkili olacaktır. AT İSMİ GİZLİ bu aralar iyi durumdaymış. AT İSMİ GİZLİ bugün için iyi hazırlananlardan. AT İSMİ GİZLİ  bu yarış dahil takibe alınmalı. Kazanma zamanları gelen AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmezler. 

4.AYAK: Bu koşuda birçok takip atımız mevcut. Bugünün iyileri ile takip atlarını şablonda sıraladık.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ iyi durumu ve istikrarlı yarışları ile bu rakipler arasında bugün birhayli güvenilen bir isim. Lakin son yarışında takip için önerilen AT İSMİ GİZLİ farklılaştığını kanıtladığı için bugün çimde sürprizi yapabilir dikkat.

6.AYAK: İyi çalışmalarını artık kazanarak süslemek isteyen AT İSMİ GİZLİ öncelikle yazılmalı. Benzer durumdaki AT İSMİ GİZLİ kendisine göre uygun grupta beklenen patlamayı yapabilir. AT İSMİ GİZLİ ahır önerileri. Sevdiği piste tekrar getirilen AT İSMİ GİZLİ ihmal edilmemeli. Son yarışında takip için önerilen AT İSMİ GİZLİ sigorta olarak yazılmalı.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: *
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: **
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.