Zor altılıda 1 BANKO 17 ekim ANKARA

Zor altılıda 1 BANKO 17 ekim ANKARA

17 ekim ANKARA

1.AYAK: AT İSMİ GİZLİ denk rakipler arasında benzer şartlarda yine kazanabilir. AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ ciddi rakip konumunda.

2.AYAK: Ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ bize önerilenler. AT İSMİ GİZLİ ise çalışmalarına istinaden yazılması gerekir.

3.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: Son işleri harika olan AT İSMİ GİZLİ bugün çok koşacak dikkat. AT İSMİ GİZLİ bu formu ile ihmal edilmemeli. İyi koşup kazanamayan AT İSMİ GİZLİ biz yazmadığımızda muhtemelen kazanır bu sebeple ekleyelim.

5.AYAK: AT İSMİ GİZLİ 1400 üstü mesafelere çıkarmayın diyoruz sürekli. Bu mesafelerde bu kilo ile üzerine inatla oyun yapılmadığı sürece bu rakiplere geçilmeyecektir. BANKO

6.AYAK: Hazırlık olarak öne çıkarılan bir isim olmadı. Kötünün iyisinin kazanacağı bir yarış olacak. Sıralamamız şablondadır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: ***
3.AYAK: *****
4.AYAK: ***
5.AYAK: *
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.