Zor ayakta BANKO 8 ekim ankara

Zor ayakta BANKO 8 ekim ankara

8 ekim ankara

1.AYAK: İşleri beğenilen AT İSMİ GİZLİ bugün sahada çok konuşuluyor. Uzun arası olsa da dinçlikle etkili olabilecek kalitedeki AT İSMİ GİZLİ yazılmalı. Yarış içi şartlar lehine gelişecek olan AT İSMİ GİZLİ iyi koşacaktır.

2.AYAK: Zor bir koşu ancak kilosuna rağmen biz AT İSMİ GİZLİ bu koşuda BANKO önereceğiz. Nispeten uygun rakipler yanında tek problemi olan kilo farkları sorununu aşıp kazanması gerekir.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ görüntüsü ile bugün iddialı olacaktır. AT İSMİ GİZLİ yarış içi talihsizlikler sonucu henüz kazanaması ama yakındır kazanması. AT İSMİ GİZLİ ‘nin son yarışı görmezden gelinmesi gerekir. 

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ mükemmel formunu koruyor. Bugün gücünü kanıtlamasını beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir dikkat.

5.AYAK: Güçleri denk iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ kuponlara öncelikle yazılmalı. AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir. Bomba köşesinden AT İSMİ GİZLİ ekleyebiliriz zira yarış içinde fazla sıkıştırılmazsa sürpriz yapabilir.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ için kazanabileceği şartlar oluşmuş durumda dikkat. Sprinti ayarlarsa AT İSMİ GİZLİ affetmez. Üstün form durumu ile AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Bu haftaki hazırlıkları olumlu AT İSMİ GİZLİ sigorta olarak eklenmeli.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ***
2.AYAK: *
3.AYAK: ***
4.AYAK: **
5.AYAK: *****
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.