Zor ayakta CAZİP BANKO 15 ekim ankara

Zor ayakta CAZİP BANKO 15 ekim ankara

*15 ekim 2020 Ankara*

*1.ayak: AT İSMİ GİZLİ* yarış içi şartlar lehine geliştiğinde affetmiyor. Bugün de bu şartlarda kazanmaya yakın ancak yeterince yarış gören ve buraya ciddi hazırlanan *AT İSMİ GİZLİ* bomba yapabilir dikkat.

*2.ayak:* İyi grupları hedefleyen *AT İSMİ GİZLİ* koşarım derse bu grupta çok şanslı olur.*AT İSMİ GİZLİ* yine iddialı olacağı şartlarda koşacak. Yarış süratli geçerse *AT İSMİ GİZLİ* etkili olabilir. *AT İSMİ GİZLİ*  sigorta. 

*3.ayak:* Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

*4.ayak:* Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

*5.ayak: AT İSMİ GİZLİ* iyi form durumu ile bu rakipler arasında birhayli öne çıksa da iyi ellerde bakılan *AT İSMİ GİZLİ* , istikrarlı *AT İSMİ GİZLİ* , ısrarlı binicisi ile *AT İSMİ GİZLİ* ve ilk yarışı beğenilen *AT İSMİ GİZLİ* kuponlara ekleyelim.

*6.ayak:* Takip atımız *AT İSMİ GİZLİ* mesafesinde uygun rakipler yanında artık kazanmasını bilmelidir. CAZİP BANKO olarak değerlendirebiliriz.*ALTILI ŞABLONU*
1.AYAK: **
2.AYAK: ****
3.AYAK: *****
4.AYAK: ******
5.AYAK: ****
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.