Zor ayakta SÜRPRİZ BANKO 13 EKİM 2020 KOCAELİ

Zor ayakta SÜRPRİZ BANKO 13 EKİM 2020 KOCAELİ

13 EKİM 2020 KOCAELİ

1.AYAK: Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: İlgililerinin güvendiği AT İSMİ GİZLİ son yarışında yaşadığı talihsizlikleri bugün yaşamaz ise kazanmaya yakındır. Genel olarak çok at yazılan bu ayağı BANKO yazarak altılı ganyan kuponlarını rahatlatabiliriz.

3.AYAK: Bu pistteki ilk yarışı nispeten beğenilen AT İSMİ GİZLİ bugün etkili olacaktır dikkat. Yarış seçen AT İSMİ GİZLİ sürpriz yapabilir. AT İSMİ GİZLİ iyi görünen diğer isimler.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ve AT İSMİ GİZLİ arasında geçmesini beklediğimiz koşuda bu pisti yadırgamazsa AT İSMİ GİZLİ  de şanslı olabilir.

5.AYAK: İddialı isim AT İSMİ GİZLİ yanına binici tercihli AT İSMİ GİZLİ ve formda AT İSMİ GİZLİ ekleyelim.

6.AYAK: Ara sonrası iyi hazırlanan AT İSMİ GİZLİ sürprizi yapabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ bugün sahada bir grubun güvendiği isim. AT İSMİ GİZLİ  form durumlarına istinaden mutlaka yazılmalı.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: *
3.AYAK: ****
4.AYAK: ***
5.AYAK: ***
6.AYAK: ****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.