Zor bankolu 22 EKİM ANKARA altılısı

Zor bankolu 22 EKİM ANKARA altılısı

22 EKİM ANKARA altılısı

1.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

2.AYAK: Kilo kaldırabilen AT İSMİ GİZLİ bugün daha kontrollü gidip sonuca ulaşmaya çalışacak. Ciddi rakibi olarak sadece AT İSMİ GİZLİ önereceğiz çünkü bu kez yarış içerisinde fazla zorlanmayacağından ceza kesebilir dikkat.

3.AYAK: Uzun ara sonrası iki yarış gören AT İSMİ GİZLİ bugün çok güveniliyor fakat tam olarak hazır olduğundan emin değiliz, zira yarışlarında istediği gibi arttıramadığını gözlemledik. Bugün de eksik koşarsa burası karışacaktır. Sıralamamız şablondadır.

4.AYAK: AT İSMİ GİZLİ ciddi rakipler yanında bile süper koşup kalitesini formunu ortaya koyduğundan bugün birhayli güveniliyor. Bu safkan için tek sorun mesafe olacaktır. Tek yazmak istemeyenler şablonda virgül sonrasını değerlendirebilirler.

5.AYAK: İlgilileri ilk yarışı için çok güvendikleri AT İSMİ GİZLİ bu yarışa da çok sıkı hazırladılar. Bugün yarın kazanır denilen AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazılmalı. Takip atımız AT İSMİ GİZLİ kalitesini konuşturabilir. AT İSMİ GİZLİ her ne kadar kazanma karakteri zayıf olsa da mükemmel işlerini yarışa taşıdığında kolay kazanması gerekir.

6.AYAK: AT İSMİ GİZLİ yarış içinde stili rakibi denk gelmediğinde ne deni başarılı koştuğunu gösterdi. Bugün de yarış içi şartların lehine gelişeceğini düşündüğümüzden dolayı BANKO öneriyoruz.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: ******
2.AYAK: **
3.AYAK: *****
4.AYAK: *
5.AYAK: ****
6.AYAK: *

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.