Zor ve Sürprizli Altılı 25 ekim izmir

Zor ve Sürprizli Altılı 25 ekim izmir

25 ekim izmir at yarışları

1.AYAK: Mükemmel hazırlıkları olan AT İSMİ GİZLİ ve takip atımız AT İSMİ GİZLİ arasında bir mücadele olacağını düşünüyoruz.

2.AYAK: Yarış performansı iyi olan AT İSMİ GİZLİ muhteşem hazırlandığı bu koşuyu lehine çevirecektir. Lakin son yarışında bariyerde pusan AT İSMİ GİZLİ bu pistte çok koşacağını gösterdi. Bugün düzgün sürülürse birincilik şansı artar.

3.AYAK: AT İSMİ GİZLİ çok iyi durumdaymış, bugün ismi sıkça dilleniyor dikkat. AT İSMİ GİZLİ ciddi hazırlandığı bu koşuda sürpriz yapabilir. Bu mesafede AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Kaliteli AT İSMİ GİZLİ ve form durumu iyi AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir.

4.AYAK: Kesinlikle deliksiz bir şekilde kapatılması gerektiğini düşünüyoruz.

5.AYAK: Sürprizi yapmasını beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ daha çok seveceği çim pistte mücadele edecek. Yazmayanları yatırabilir dikkat. Diğer takip atlarımız AT İSMİ GİZLİ rakipleridir.

6.AYAK: Bu koşu için sıralamamız şablondadır.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: **
2.AYAK: **
3.AYAK: ****
4.AYAK: *****
5.AYAK: ***
6.AYAK: *****

NOT: AT İSMİ GİZLİ alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık ve şablonlu halini her gün alabilirsiniz. 0542 832 14 44 ekleyiniz.

UYARI: Yıldızlı bültende bulunan yorumlar at yarışı oynamaya teşvik edici değildir. Yıldızlı bültende at yarışı ve bunun gibi bahis oyunları kesinlikle oynatılmaz.