1 aralık adanada çifte banko var

1 aralık adanada çifte banko var

1.AYAK:

  • Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

  • Artık kazanacak kıvama gelen 1 aralık adanada çifte banko var son yarışını tekrarlaması yeterli olacaktır. Dilbağı ilavesi ile bugün çok koşması beklenen 1 aralık adanada çifte banko var  rakip olur.


3.AYAK:

  • İstanbuldan beri takibimizden olan 1 aralık adanada çifte banko var  adanada çok değişti. Sevdiği mesafe ve şartlarda hedeflendiği bu koşuyu kazanmasını bekliyoruz. BANKO yazılabilir.


4.AYAK:

  • 1 aralık adanada çifte banko var yorgunluk belirtisi göstermediği sürece bu tip gruplara geçilmemesi gerekir. İlgililerinin de çok güvendiği safkan BANKO yazılabilir.

 
5.AYAK:

  • Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


6.AYAK:

  • Takip atımız 1 aralık adanada çifte banko var gücünü kanıtlamaya başladı. 1 aralık adanada çifte banko var itina ile hazırlanan isimlerden biri. Ekibinin iddialı olduğu 1 aralık adanada çifte banko var ve ilk yarışı beğenilen 1 aralık adanada çifte banko var kuponlarda mutlaka olmalı. 1 aralık adanada çifte banko var sigorta.

ALTILI ŞABLONU:

1.AYAK: 1 aralık adanada çifte banko var
2.AYAK: 1 aralık adanada çifte banko var
3.AYAK: 1 aralık adanada çifte banko var
4.AYAK: 1 aralık adanada çifte banko var
5.AYAK: 1 aralık adanada çifte banko var
6.AYAK: 1 aralık adanada çifte banko var

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

1 aralık adanada çifte banko var

yıldızlı bülten başarılı yorumları

whatsapp iletişim

1 aralık adanada çifte banko var