1 Haziran 2021 Adana At Yarışı Tahminleri Sağlam Tüyo

adana at ayrışı tahminleri

1 Haziran 2021 Adana At Yarışı Tahminleri sağlam banko ve tüyolu atların olduğu sahadan duyumlar ile hazırlanan 1 Haziran 2021 Adana At Yarışı Tahminleri ve altılı kuponu için Adana altılı tahminleri sayfamızı okuyun.

Adana Altılı Tahminleri 1 Haziran 2021

1.AYAK: At yarışı tahminleri ilk ayağında 4 ve Yukarı Araplar, 1800 Çim pistte yapılacaktır. Bu koşudaki özellikle takip atlarına ve sahadan duyumlara ağırlık verdik. Bu koşudaki at yarışları ile alakalı sahadan duyumların yer aldığı altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

2.AYAK: 1 Haziran 2021 Adana altılı tahminleri ikinci ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 2100 Çim pist mücadelesinde önemli tüyolar mevcuttur. Altılı kuponu hazırlarken bu bilgileri değerlendirmek isteyeceksiniz. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Adana Altılı Tahminleri 1 Haziran 2021

3.AYAK: Bugün 1 Haziran 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1200 Çim pistte olacaktır. Bu koşu ile alakalı yorumlarımızı okumak için bizimle iletişime geçin. yıldızlı bülten satın alın.

4.AYAK: Adana at yarışı tahmini dördüncü ayağında 4 ve Yukarı Araplar, 57.50 kg, 60 kg, 2100 Kum pist mücadelesi olacaktır. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: Adana altılı yorumları beşinci ayağında Çime çıkınca çok değişen 4.YÜCEER istediği anda arttırma ,teşviklere cevap verme ve yarış içi görüntüsü çok beğenildi. Bugün de benzer yarış sergilerse geçilmeyecektir. BANKO yazılabilir.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 3.DESTANYAZAR uzun mesafede bile çok etkili koşuyor. Aynı rakipleri kısada yakalasa totosunda belkide seri birincilikler görebilirdik. Bugün için sevdiği mesafede uygun rakipler yanında kazanması gerekir. BANKO yazılabilir.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

1 Haziran 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


1 Haziran 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: 1 Haziran 2021 Adana At Yarışı Tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

1 haziran 2021 Adana AT YARIŞI BÜLTENİ ve ATLARIN YARIŞ STİLLERİ

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

Yıldızlı bülten’de yayımlanan atların yarış stilleri hakkındaki konumuz ilgili istatistiki veriler ve yarışları izleyerek hazırlanmıştır. Genel olarak son 3 yarışındaki yarış içi gidişattaki yerleri dikkate alınır. Startta kalma veya yarış içi talihsizlikler dikkate alınmaz. Sadece bilgi amaçlıdır. Yarış içi stillerin kesinliği yoktur. Alıntı yapılarak dahi paylaşılması, dağıtılması veya herhangi bir sitede kullanılması yasaktır.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

1 Haziran 2021 Adana At Yarışı Tahminleri 1 Haziran 2021 Adana At Yarışı Tahminleri