1 Mart Bursa Altılısında Banko ve Sürpriz Takip Atları

1 Mart Bursa Altılısında Banko

1 Mart Bursa Altılısında Banko ve Sürpriz Takip Atları

1.AYAK:

GİZLİ takip atımız ve bu aralar yarış kazanacaktır ama bu mesafede beklemiyoruz. Yinede rakiplerin uygunluğundan dolayı yazalım. İyi gruplarda da yarışan ve mesafeyi çok seven GİZLİ bugün iddialı olacaktır.GİZLİ bugün iyi koşmasını beklediğimiz isimlerdir.

2.AYAK:

Yarış gören GİZLİ bu aralar bomba hazırlığında dikkat. Mesafeyi kısaltabilirse GİZLİ  bu grupta adını duyurabilir. Kazanma karakterine rağmen nispeten uygun grupta GİZLİ diğer şanslı isimdir. GİZLİ ve GİZLİ daha sonra eklenebilir.

3.AYAK:

4 Yaşlı arapların zorlu geçmeye aday koşusunda GİZLİ sizlere  BANKO önereceğiz.

4.AYAK:

GİZLİ şuanki form durumu ve sürekli geçebildiği rakipleri yanında lehine gidişatta bariz BANKO olarak göze çarpıyor. Kalite olarak farklı kumaş olan GİZLİ koşarım derse kazanması bizi şarşırtmaz.  

5.AYAK: 

GİZLİ iyi yarışları ile her ne kadar çok ön planda olsa da kazanma konusunda sıkıntıları devam edecek gibi. Son yarışında istediği gibi rölanti tempoda liderliği alıp düzlüğe nefesli çıktığı halde geçilecek bir rakip buldu. Bugün ters koşma ihtimali olan isimler var.  Rakipleri şablondadır.  

6.AYAK:

GİZLİ lehine şartlar oluşursa rahat bile kazanabilecek formdadır. GİZLİ  çok formda olup bu tip nispeten sert grupta kendini unutturup sürpriz yapabilirler dikkat. GİZLİ bu grupta mutlaka kendini yazdırıyor. Takibe almamız önerilen GİZLİ her an bomba yapabilirmiş. Çok sürprizde GİZLİ yazabiliriz zira koşudaki çoğu isim yüksek tempoda kaçan ve liderlik isteyen atlar. Bir sprinter olarak dinçliği de iyi yaptığından acemi aprantisine rağmen yazılmalı.
ALTILI ŞABLONU:
1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ

GÜNÜN ALTILI KUPONU
  Yıldızlı bülten başarılı altılı yorumları Whatsapp abone listesi 1 Mart Bursa Altılısında Banko 1 Mart Bursa Altılısında Banko 1 Mart Bursa Altılısında Banko