10 Mart İstanbul 2 Banko Tek

10 Mart İstanbul 2 Banko Tek

10 Mart İstanbul 2 Banko Tek

3. Koşu Saat: 18:30 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1500 Sentetik

Mükemmel hazırlıkları ve sürekli istikrarlı yarışları ile gözse batan AT İSMİ GİZLİ ön plana çıksa da kazanma karakterinden dolayı sadece favori önermekle yetiniyoruz. AT İSMİ GİZLİ için son yarışında çalışmaları iyiye gidiyor demiştik zira yanıltmadı, bugün de muhtemelen ** geç çıkarsa önde boş kalacak ve bitirme şansı yüksek olacak. Eğer ** erken teslim olursa hemen arkasında konumlanacak olan diğer takip atımız AT İSMİ GİZLİ devreye girecektir. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi, bu yarış dahil takibe alalım, yakında bomba yapacaktır.

4. Koşu Saat: 19:00 Handikap 16/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler 2000 Sentetik

Uzun süredir start almasa da sentetikte çok şeyler beklenen AT İSMİ GİZLİ eğer problemleri giderilmişse bugün dinçlikle sürprizi yapabilir. AT İSMİ GİZLİ el değiştirdikten sonra mükemmel form tuttu, bugün de kazanabileceği şartlarda mücadele edecek. Start sorunu nüksetmezse çok etkili olmasını beklediğimiz AT İSMİ GİZLİ mutlaka kuponlarda olsun. Biraz kilosu artsa da bu formu ile AT İSMİ GİZLİ yine yarışı iyi yerlerde bitirecektir.

5. Koşu Saat: 19:30 ŞARTLI 4, 5 ve Yukarı Araplar 2200 Sentetik

AT İSMİ GİZLİ kısa bir dinlenmeden sonra yine lehine şartları bulmuş durumda. Dinçlik yarışlarını çok daha iyi yapabildiğinden bugün bu rakipler arasında kazanmasını bekleyebiliriz. BANKO

6. Koşu Saat: 20:00 KV-7, 3 Yaşlı İngilizler 2000 Sentetik

2.MEGALOMAN çok istikrarlı ve güçlü bir isim olsa da kazanma karakterinden dolayı tek bırakmak riskli olur. AT İSMİ GİZLİ benzer durumda ama kalite olarak ilk rakibidir. Bu isimler eksik koşarsa AT İSMİ GİZLİ  devreye girer. Rakipler sert olsa da boş kalma ihtimali olan AT İSMİ GİZLİ sağlam kuponlara eklenmeli.

7. Koşu Saat: 20:30 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1500 Sentetik

Tam hedef bu yarışa katılan AT İSMİ GİZLİ  bugün öncelikle kuponlara yazalım. AT İSMİ GİZLİ ahır önerisi olarak geldi, yarış kazanması uzun sürmez denildi dikkat. AT İSMİ GİZLİ kaliteli bir tay.

8. Koşu Saat: 21:00 Handikap 15, 4 ve Yukarı Araplar 1500 Sentetik 

AT İSMİ GİZLİ bu koşuda BANKO önereceğimiz isimdir. Son yarışlarına göre ilk defa lehine şartları yakalamış durumda.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

10 Mart İstanbul 2 Banko Tek10 Mart İstanbul 2 Banko Tek
Whatsapp iletişim linkimiz

10 Mart İstanbul 2 Banko Tek

10 Mart İstanbul 2 Banko Tek