10 Mayıs 2019 Cuma İSTANBUL altılı ganyan kupon

10 Mayıs 2019 Cuma İSTANBUL

 

1.AYAK: Ahır önerisi ile favorimiz ************* oldu. Ters şartlara rağmen ************* güvenilen bir isim dikkat. ************* güvenilmeyen karakterine rağmen lehine şartlarda çok şanslı.

2.AYAK: ************* ekibi çok iddialı. Çimde de aynı koşar dediler. Banko bile yazılabilir. At yazacaksak bu koşuda birkaç takip atı var.************* ,************* ve ************* toplamda yazılabilir.

 

3.AYAK: ************* ve *************  ikilisinden birinin kazanacağı öngörülüyor. İki at sağlam yarış denildi.

 

4.AYAK: ************* ,************* ve *************üçlüsü ayırımsız yazılmalı .

 

5.AYAK: Önceki koşusunda da sizlere nasıl kazanacağını anlattığımız ************* bugün yine benzer şartlarda favori değilken yine kazanacaktır. BANKO yazabiliriz.

 

6.AYAK: *************  Şartlara göre öne çıkarılan 5 ismi şablonda paylaştık.

 

 

Tüyolu yorumlar ve önemli takip atlarından oluşan bilgiler her gün yarış saatinden önce whatsapp abonelerine gönderilmektedir. Whatsapp kullanıyorsanız 5 dakikada abone listemize girebilirsiniz.
Günlük bülten alıyormuş gibi kolayca yorumları cebinize alabilirsiniz.
Siz de 0542 832 1 444 whatsap müşteri hizmetleri hattını ekleyin abone listemize katılın.

 

Yıldızlı bülten son 7 yıldır en çok altılı tutturan at yarışı sitesidir, yorumlarımız ahırlardan gelen tüyolar ile desteklenmekte ve başarı oranı kat ve kat artmaktadır.
Takip sistemimiz ve tüyolarımızı değerlendiren abonelerimiz altılı tutturmakta zorlanmıyor.
Siz de abone listemize katılın, yıldızlı alanlar açık halde her gün yorumları whatsapp’tan alın.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

 


[contact-form][contact-field label=”Abone olup yorumların açık ve geniş halini whatsapptan almak istiyorsanız İSİM ve TELEFON NUMARANIZI yazıp gönderiniz. En kısa sürede müşteri hizmetleri yetkilisi size whatsapp üzerinden ulaşacaktır.” type=”name” required=”1″][/contact-form]