10 Mayıs Windsor Tahminleri

10 Mayıs Windsor Tahminleri

10 Mayıs Windsor Tahminleri

1.KOŞU:

1
(10)
181890Beautiful Sunshine 
(8)
Rossa Ryan 
George Boughey
24
2
(6)
181835Bonita B 
(5 – 8)
Charles Bishop 
Mick Channon
95
3
(8)
181868Bouquetsandbubbles 
 
Pat Cosgrave 
David Evans
230
4
(2)
181903Mayfair Stroll 
 
Kieran Shoemark 
Charles Hills
130
5
(5)
181854Pretty Green 
 
Oisin Murphy 
Stuart Williams
130
6
(9)
181883Profound Alexander 
 
Martin Dwyer 
William Muir & Chris Grassick
260
7
(4)
181894Rattling 
 
Pat Dobbs 
Richard Hannon
80
8
(3)
181862Rosa Mystica 
(4)
Shane Kelly 
Richard Hughes
95
9
(1)
181871Rue De La Paix 
(8)
George Downing 
David Evans
1010
10
(7)
181839Tippy Toes 
(2 – 2)
Ryan Moore 
Mark Johnston
35

2.KOŞU:

1
(4)
181852Elektronic 
(3 – 4)
Ryan Moore 
Richard Hughes
35
2
(9)
181880Le Roi Lion 
(12)
Kieran Shoemark 
Charles Hills
230
3
(8)
181837Colombe 
(5 – 4 – 2)
William Buick 
Henry Candy
6635
4
(3)
181848Glamorous Breeze 
(4 – 10)
William Cox 
Christopher Mason
670
5
(6)
181906Hot Diva 
(6 – 11 – 10 – 8 – 2)
Rossa Ryan 
Joseph Tuite
50340
6
(2)
181829Mahale 
(5 – 3 – 5 – 6 – 3)
Silvestre De Sousa 
Mick Channon
6435
7
(10)
181859Pretty Shiftwell 
(3)
Marco Ghiani 
Stuart Williams
150
8
(1)
181892Pusey Street 
(8)
Callum Shepherd 
John Gallagher
110
9
(5)
181836Ruby Cottage 
(5)
Charlie Bennett 
Malcolm Saunders
130
10
(7)
181869Simply Slew 
 
Oisin Murphy 
Robert Cowell
85

3.KOŞU:

1
(4)
181899Minhaaj 
(5 – 10 – 3 – 5 – 9)
William Buick 
Michael Attwater
80130
2
(6)
181826Fizzy Feet 
(4 – 4 – 2 – 1 – 6)
Pat Cosgrave 
David Loughnane
7960
3
(1)
181878Camachess 
(1 – 5 – 7 – 7 – 10)
Callum Shepherd 
Philip McBride
7065
4
(5)
181888Sealed Offer 
(1 – 2 – 6 – 2 – 7)
James Doyle 
K. Philippart de Foy
7780
5
(3)
181858Kindred Spirit 
(6 – 8 – 1)
Andrea Atzeni 
Roger Varian
7630
6
(7)
181867Cream Of The Crop 
(4 – 13 – 1 – 5)
Silvestre De Sousa 
Michael Bell
7455
7
(2)
181902Crazy Luck 
(3 – 6 – 8 – 6 – 3)
Oisin Murphy 
Rod Millman
6960

4.KOŞU

1
(4)
181847Oh This Is Us 
(1 – 9 – 2 – 9 – 9)
Pat Dobbs 
Richard Hannon
10845
2
(6)
181884Brentford Hope 
(1 – 3 – 3 – 5 – 1)
Jamie Spencer 
Richard Hughes
9830
3
(3)
181895Qaysar 
(1 – 6 – 4 – 5 – 2)
Sean Levey 
Richard Hannon
10595
4
(2)
181861Solid Stone 
(5 – 3 – 2 – 1 – 3)
Ryan Moore 
Michael Sir Stoute
10538
5
(5)
181872Stormy Antarctic 
(2 – 8 – 6 – 7 – 2)
Oisin Murphy 
Ed Walker
11060
6
(1)
181840Syrtis 
(2 – 1 – 4 – 7 – 9)
James Doyle 
Simon & Ed Crisford
101

5.KOŞU:

1
(10)
181850Twilight Song 
(3 – 9 – 6 – 1 – 3)
David Egan 
Ian Williams
70100
2
(11)
181881Dual Identity 
(7 – 3 – 6)
Callum Shepherd 
William Knight
7075
3
(5)
181831Legendary Day 
(4 – 2 – 4)
Oisin Murphy 
Hughie Morrison
7080
4
(13)
181864Dacesa 
(4 – 3 – 3 – 5 – 2)
William Buick 
David Evans
7090
5
(2)
181897King Tiger 
(5 – 5 – 1 – 5)
Daniel Muscutt 
Marco Botti
6980
6
(6)
181843The Whipmaster 
(1 – 4 – 4 – 8 – 5)
Ryan Moore 
Gary Moore
6855
7
(1)
181855New Heights 
(7 – 1 – 4)
Jack Mitchell 
Jonathan Portman
68210
8
(9)
181907Don’T Look Back 
(5 – 6 – 4 – 4)
Jamie Spencer 
Richard Hughes
67100
9
(4)
181833Illies Memories 
(13 – 8 – 2 – 5 – 9)
Kieran Shoemark 
Charles Hills
67340
10
(12)
181885Aussie Rascal 
(2 – 5 – 5 – 17)
James Doyle 
Tom Ward
6690
11
(7)
181896Tara Iti 
(10 – 1 – 12 – 6 – 10)
Andrea Atzeni 
Ed Dunlop
66110
12
(3)
181827Emjaytwentythree 
(2 – 6 – 2 – 2 – 8)
Pat Dobbs 
Richard Hannon
66110
13
(14)
181875Shaqeeqa 
(2 – 3 – 1 – 2 – 6)
Pat Cosgrave 
David Loughnane
65120
14
(8)
181889Stigwood 
(8 – 4 – 12)
Charles Bishop 
Eve Johnson Houghton
63210

6.KOŞU:

1
(14)
181857Spacesuit 
(6 – 11 – 11)
Daniel Muscutt 
Mike Murphy
1260
2
(8)
181866Move Over Darlin 
(11 – 11)
William Carver 
Richard J. Bandey
810
3
(6)
181901Aurora Star 
(4)
Charlie Bennett 
Hughie Morrison
190
4
(13)
181863Chubba 
 
Royston Ffrench 
Adam West
410
5
(5)
181873Eljaytee 
 
Rossa Ryan 
John Berry
410
6
(12)
181842Eton Blue 
(4 – 9)
Pat Cosgrave 
George Baker
100
7
(9)
181853Impossiblepossible 
(10)
Callum Shepherd 
Jamie Osborne
410
8
(4)
181882Lawmans Blis 
(6 – 6)
Charles Bishop 
Harry Dunlop
410
9
(3)
181832Mirrie Dancers 
(7)
Kieran Shoemark 
Amanda Perrett
340
10
(11)
181860Modern Beauty 
(10 – 7)
Jack Mitchell 
Chris Wall
340
11
(2)
181893Remedium 
(2 – 5)
Sean Levey 
Richard Hannon
18
12
(7)
181841Zuraig 
(6)
Oisin Murphy 
Andrew Balding
38
13
(15)
181851Fire Eyes 
 
Nicola Currie 
George Boughey
110
14
(10)
181905Look Ahead 
 
David Egan 
Daniel & Claire Kubler
340
15
(1)
181830Luisa Casati 
(6 – 7)
Andrea Atzeni 
Tom Ward
70
16
(16)
181879Rodeo Drive 
(5 – 9)
Mohammed Tabti 
Paul & Oliver Cole
340
Günün önemli altılı tahminleri

7.KOŞU

1
(7)
181891Lady Pendragon 
(1 – 1 – 6 – 4 – 3)
Silvestre De Sousa 
Martin Smith
7485
2
(4)
181838Beauty Stone 
(1 – 1 – 4 – 2 – 1)
James Doyle 
Tom Ward
6990
3
(2)
181870Atacamena 
(2 – 3 – 2 – 2 – 4)
William Buick 
Simon & Ed Crisford
7238
4
(3)
181904Nastasiya 
(5 – 5 – 3 – 3)
Oisin Murphy 
Ed Walker
7050
5
(1)
181849Nellie Moon 
(2 – 1 – 4 – 7)
Andrea Atzeni 
Amanda Perrett
7070
6
(6)
181876Secret Shadow 
(3 – 4 – 6 – 2)
Hayley Turner 
Andrew Balding
6845
7
(5)
181887Sammy Sunshine 
(3 – 1 – 5 – 3 – 6)
David Egan 
Ralph Beckett
6665

NOT: Programda en sağdaki rakamlar atın oranını gösterir. Düşük oran favori anlamındadır.

10 Mayıs Windsor Tahminleri 10 Mayıs Windsor Tahminleri 10 Mayıs Windsor Tahminleri 10 Mayıs Windsor Tahminleri