10 Ocak Yine Adana Yine Sağlam Banko

10 Ocak Yine Adana Yine Sağlam Banko

10 Ocak Yine Adana Yine Sağlam Banko

1.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU dişine göre grupta öne çıkıyor. GÜNÜN ALTILI KUPONU mesafeden dolayı mutlaka yazılmalı. GÜNÜN ALTILI KUPONU koşarım derse sürpriz yapabilir dikkat. İyi hazırlanan GÜNÜN ALTILI KUPONU dikkate alınmalı. GÜNÜN ALTILI KUPONU sigorta.


2.AYAK:

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


3.AYAK:

İlk yarışlarında pek dikkate alınmayan GÜNÜN ALTILI KUPONU için kalitesini yakında yansıtır demiştik zira son yarışlarında gücünü kapasitesini ispatladı. Bugün de uygun rakipleri yanında büyük bir aksilik yaşamaz ise kazanmalıdır. SAĞLAM BANKO


4.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU ilk yarışında çok beğenilmiş. Mücadelesi ile bugün de iddialı olacağını kanıtlamış oldu. Bugün için rakip olarak sadece GÜNÜN ALTILI KUPONU önereceğiz zira biraz daha orta mesafelerde bu pistte çok koşması bekleniyor.

 
5.AYAK:

Bugün sürpriz konumda olan GÜNÜN ALTILI KUPONU dikkat . İlk ** yarışında adana ekibinin önerdiği safkan bizi yanıtlmamış kazanmıştı. Sonraki sert grupta tayı üzmediler. Bugün dişine göre rakipler yanında iddialı olacaktır. GÜNÜN ALTILI KUPONU artan formu ile yazılmalı. Grubun iyi atlarından GÜNÜN ALTILI KUPONU ihmal edilmemeli. GÜNÜN ALTILI KUPONU sağlam kuponlara eklenebilir.

 
6.AYAK:

Çıkış yapabileceği şartları yakalayan takip atımız GÜNÜN ALTILI KUPONU  bugün bomba yapabilir dikkat. GÜNÜN ALTILI KUPONU formundaki artış ile bugün daha iyi koşacaktır. Bugün yarın kazanır notu ile kaydettiğimiz GÜNÜN ALTILI KUPONU mutlaka kuponlarda olmalı.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GÜNÜN ALTILI KUPONU yazılı alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

10 Ocak Yine Adana Yine Sağlam Banko

10 Ocak Yine Adana Yine Sağlam Banko

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*