10 Temmuz Salı Ankara At Yarışı Tüyosu sağlam yerden

10 Temmuz Salı Ankara At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

10 Temmuz Salı Ankara ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  Adanadan kazanıp gelen 4.TURBOKADİR ankarada da iddialıymış. Bunun haricinde önerilen bir isim olmadı lakin altılı ganyan için aşağıdaki sıralamaya göre bütçeniz el verdiğince buraya at yazabilirsiniz.
SIRALAMAMIZ: 4,,,2,7,8,10,1,11,5,3

2.AYAK: 8.TÜRKMEN ahırdan aldığımız bilgiye göre bugün çok koşacak. 5.KARAMETİN ciddi rakibi olabilir. Uzman bir dostumuz da 10.MUTLULUK GÖZYAŞI illede kuponlarda bulunsun dedi.
SIRALAMAMIZ: 8,5,10

3.AYAK: 3.HOT CHOCOLATE için eskisi gibi değil deseler de formunu bulduğunu ve artık gücünü tam kapasite koşacağını öğrendik. Net favorimiz. Yarış içi avantalarını bulunan 2.GLOIN ‘e dikkat. Bugün kazanırsa ortada kupon kalmaz. 6.AYRTON ve 7.BITCOIN ise bu pistin liderleri ihmale gelmez.
SIRALAMAMIZ: 3,2,6,7

4.AYAK:  5.FINDIKKIRAN ahırdan önerildi. Hem takip listenize alın hemde bugünkü kuponlarınızda olsun . Daha sonra 4.REINA DE DIAMANTES  ve 3.PİST ŞAMPİYONU yazılabilir.
SIRALAMAMIZ: 5,4,3

5.AYAK: Yarışın favorisinin dinçlik koşusu sonrası burada stili rakibi varken zorlanacağını düşünüyoruz. Dolayısıyla yarış içi şartlar tam da lehine gelişen 2.HAS YAĞIZ favorimiz. Daha sonra bütçe doğrultusunda sıralamayı yazınız.
SIRALAMAMIZ: 2,1,5,4,7,6

6.AYAK: Yine bir son ayak bankosu, ahırlar bölgesinde gizli bir dostumuzunda uyarısı ile bugün favori olmadığı halde hiç geçilmez tutulan 3.COOL PRINCE  BANKO.

 

 


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.