11 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

at yarışı tahmin

11 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri sizler için gelen en son bilgilerle hazılandı. Saha duyumları, takip atları ve uzman görüşleri ile hazırlanan detaylı at yarışı yorumları ile altılı kuponlarınıza destek verin.

11 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

1.AYAK: At yarışı tahminleri 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 58.50 kg, 2000 Kum yarışında takibimize olan tüm atları ve uzman görüşlerini değerlendirin. Bu koşudaki at yarışları ile alakalı sahadan duyumların yer aldığı altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten satın almalısınız.

2.AYAK: 11 haziran 2021 Bursa altılı tahminleri ikinci ayağında 4 ve Yukarı İngilizler, 1800 Çim pist mücadelesinde önemli bilgileri aktaracağız. Bu koşunun sahada oldukça dillenen ve iddialı hazırlandı bilgisi gelen atımızla detaylı ikinci ayak altılı yorumunu okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

11 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

3.AYAK: Bugün 11 haziran 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 4 Yaşlı Araplar, 1300 Kum piste olacaktır. Bu koşu ile alakalı hedefli atları ve yorumlarımızı okumak için bizimle iletişime geçin. yıldızlı bülten satın alın.

4.AYAK: Bursa at yarışı tahmini dördüncü ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1800 Kum pist mücadelesi olacaktır. Bu koşuda yarıç içi şartların lehine gelişeceğini ve ilgililerinin çok iddialı olması sebebiyle banko önereceğiz. Detaylı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: Bursa altılı yorumları beşinci ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 2200 Çim  pist mücadelesinde uzman ekibimizin hazırladığı ve sahadan duyumların yer aldığı yorumları okumak için bize yazın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 4 ve Yukarı Araplar, 1700 Çim pist mücadelesinde yıldızlı bülten sizler için önemli bilgiler hazırladı. Bu koşu ile alakalı at yarışı yorumlarını okumak için buraya tıklayarak yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

11 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


11 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri

ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: 11 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Bülteni satın alarak yorumları her gün cebinize alabilirsiniz. 2 Aylık abonelik kampanyasında Bülten fiyatı KDV dahil günlük 1,66 TL denk gelmektedir. Uzman görüşü, detaylı altılı yorumları ve altılı şablonu okumak için bizimle iletişime geçin.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

11 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri 11 haziran 2021 Bursa At Yarışı Tahminleri