11 Kasım 2018 Pazar İstanbul Altılı Yorumlarımız Tahminlerimiz

11 Kasım 2018 Pazar İstanbul Altılı Yorumlarımız

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

11 Kasım 2018 Pazar İstanbul

1.AYAK:  Sınıf atlamış bir ******* var ki bu rakipler yanında hayli sırıtıyor. Ancak kazanma karakterinden dolayı ancak ilk at olarak yazabiliriz. Mükemmel formundan bahsedilen ******* ilgilileri bu koşuyu kazanacaklarını düşünüyor. ******* ve *******  takip listesinden olup mutlaka yazılmalıdır. ******* ise sigortamız olsun zira grubun en güçlü isimlerinden olup formda olduğunda rakip tanımaz.

2.AYAK:  ******* ve ******* bu koşuda yarış içi şartlardan dolayı ekibimizin öne çıkardığı isimler .  Program genel olarak zor olduğundan bu koşuyu iki isim ile bırakabiliriz. Ancak sağlamcılar *******,*******,*******,*******  ve ******* topluca yazmalıdır.

3.AYAK:  Yakın zamanda ******* için ciddi iddialı cümleler duymuştuk. Formunu koruduğu ve hedef yarışlar seçtiğini öğrendik. Yanına sadece ******* önereceğiz zira yarış gördükten sonra eski formuna ulaşmış olacağından kalitesini yansıtabilir.

4.AYAK:  ******* ahır önerisi.  ******* ve ******* ciddi rakipleri olarak yazalım.

5.AYAK:  Görüntüleri ile yarış kazanacak kıvamda olan *******,******* ve ******* üçlüsünden bir birinci çıkacaktır muhtemelen.

6.AYAK:  ******* formunu arttırdığından dolayı eğer eksik koşmazsa kazanmaya yakındır. *******  takipteki isim ve yakın zamanda bomba yapacak. Yarış sprinte kalırsa ******* dağılanları yine toplar. ******* ekibi atlarına yine güveniyor. ******* yarış içi avantaları mevcut.  *******,******* ve ******* sürprizde yazılabilir.

 

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.