11 ocak Bursa 1 Sağlam Bankolu Altılı Kuponu

11 ocak Bursa 1 Sağlam Bankolu Altılı Kuponu

11 ocak Bursa 1 Sağlam Bankolu Altılı Kuponu

1.AYAK:

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

Nihayet kapasitesini yansıtan GÜNÜN ALTILI KUPONU artık kazanma aşamasına gelmiştir. Formda GÜNÜN ALTILI KUPONU ihmale gelmez. GÜNÜN ALTILI KUPONU yakın zamanda sürpriz yapabilir dikkat. Bursa kumunda farklı koşabilecek durumdaki GÜNÜN ALTILI KUPONU sağlam kuponlarda olsun.


3.AYAK:

Bir süredir takibimizde olan GÜNÜN ALTILI KUPONU önde rahat kalabildiği yarışta kolay bir birincilik elde edecektir. Bugün nispeten pasif rakiplerinden extra bir performans gelmezse çıktığı gibi bitirmesini bekliyoruz. SAĞLAM BANKO


4.AYAK:

2. HASAN ABİ canı istediğinde çok sert gruplara kafa tutabilir dikkat. GÜNÜN ALTILI KUPONU artan formu ile yazılmalı. GÜNÜN ALTILI KUPONU daha sonra eklenebilir.

 
5.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU form durumu ve güç kapasite kıyaslaması ile öne çıkıyor. Fakat stili rakibi GÜNÜN ALTILI KUPONU ile aynı koşuda olmaları kötü olmuş. İkisinin de şansı birbirlerine bağlı. Birbirlerinin kaderine engel olurlarsa devreye öncelikle GÜNÜN ALTILI KUPONU girecektir. GÜNÜN ALTILI KUPONU hata affetmez.

 
6.AYAK:

Takip atımız GÜNÜN ALTILI KUPONU bizi yanıltmayacak forma ulaştığını gösterdi. Bugün start problemi yaşamazsa bombayı patlatabilir dikkat. Bugün iyi koşması beklenen GÜNÜN ALTILI KUPONU hem yazalım hem de takibe alalım. Dinçlik yarışlarını iyi yapan kaliteli isim GÜNÜN ALTILI KUPONU sigorta olsun.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GÜNÜN ALTILI KUPONU yazılı alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

11 ocak Bursa 1 Sağlam Bankolu Altılı Kuponu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*