12 haziran 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

AT YARIŞI TAHMİNLERİ

12 haziran 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri sizler için gelen en son bilgilerle hazılandı. Saha duyumları, takip atları ve uzman görüşleri ile hazırlanan detaylı at yarışı yorumları ile altılı kuponlarınıza destek verin.

12 haziran 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

İstanbul Altılı Tahminleri 12 haziran 2021

1.AYAK: At yarışı tahminleri  3 Yaşlı İngilizler, 1900 Çim yarışında sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

2.AYAK: 12 haziran 2021 İstanbul altılı tahminleri ikinci ayağında 4 ve Yukarı Araplar, 2100 Çim yarışında sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

3.AYAK: Bugün 12 haziran 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1900 Çim piste olacaktır. Bu koşuda sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

4.AYAK: İstanbul at yarışı tahmini dördüncü ayağında 3 Yaşlı Araplar, 57 kg, 1200 Çim pist mücadelesi olacaktır. Bu koşuda sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: İstanbul altılı yorumları beşinci ayağında  4 ve Yukarı İngilizler, 1500 Sentetik pist mücadelesinde sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında 2 Yaşlı İngilizler, 57 kg, 1000 Çim pist mücadelesinde sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

12 haziran 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


12 haziran 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri

ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: 12 haziran 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Bültenimiz son derece detaylı ve bilgi içerikli at yarışı yorumu hazırlamaya özen gösterir. Bizi takip edenler arasına katılmak için 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

12 haziran 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri 12 haziran 2021 İstanbul At Yarışı Tahminleri