12 Mart kocaelide tek banko

12 Mart kocaelide tek banko

12 Mart kocaelide tek banko

2. Koşu Saat: 15:00 Handikap 17, 4 ve Yukarı İngilizler 1500 Kum

Ön grupta giden isimler fazla olsa da yarışın temposu erken hızlanmayacaktır. Bu durumda sürpriz neticeler çıkması olası gözüküyor. Şablondaki sıralamayı dikkate alınız.

3. Koşu Saat: 15:30 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1400 Kum

Görünürde grubun tek kaçak safkanı AT İSMİ GİZLİ olup eğer zorlayan olmazsa çıktığı gibi bitirmesi muhtemeldir. Ancak henüz yarış stili oturmamış atlardan değişik taktikler gelebilir. Yarış içinde düzgün idare edilmesi halinde bomba yapma ihtimali olan AT İSMİ GİZLİ bugün mutlaka yazalım. Diğer takip atımız AT İSMİ GİZLİ son haftaların etkili aprantisi ile artık maidene elveda diyebilir.

4. Koşu Saat: 16:00 ŞARTLI 5/Dişi, 4 ve Yukarı İngilizler 1900 Kum

AT İSMİ GİZLİ startı bu aralar ağır alsa da önü kapanmadıkça rahalıkla liderliği alabiliyor. Formsuz olsa da dikkate alınmadığında ceza kesebilir. Onu yakın takip edip virajdan sonra atlayabilecek isimlerden AT İSMİ GİZLİ öncelikle rakibi olacaktır. AT İSMİ GİZLİ diğer rakipleridir.

5. Koşu Saat: 16:30 ŞARTLI 5, 4 Yaşlı Araplar 1200 Kum

Yarış içi şartlar lehine geliştiğinde etkili olabildiğini gösteren AT İSMİ GİZLİ bugün sürpriz yapabilir dikkat. AT İSMİ GİZLİ mükemmel formu ile kendine şans bulur. AT İSMİ GİZLİ ise yarışın muhtemel yüksek tempolara çıkması halinde etkili sprint yapabilir.

7. Koşu Saat: 17:30 Maiden, 4 Yaşlı Araplar 1400 Kum

AT İSMİ GİZLİ yarışın temposunu kendi belirleyip fotoya kadar rakiplerine rahatlıkla karşı koyabilecek kapasitededir. Bugün için ciddi rakibinin de stilini bilerek gerekirse yarışı erken süratlendirip arka grubu dağıtmak isteyecektir. Yarış içi büyük bir hata yapmazsa kazanmasını bekliyoruz. BANKO

9. Koşu Saat: 21:00 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1800 Çim

İlk yarışında göze batan AT İSMİ GİZLİ bugün daha iyi koşacaktır. AT İSMİ GİZLİ bu kez erken hamle yapıp liderliği alır ve stili rakibinden etkilenmezse çıktığı gibi bitirebilir. AT İSMİ GİZLİ gruptan üstün görüntüsü ile yazılmalı.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

12 Mart kocaelide tek banko 12 Mart kocaelide tek banko
Whatsapp iletişim linkimiz

12 Mart kocaelide tek banko

12 Mart kocaelide tek banko