12 ocak Adana Sağlam Altlılı Kuponu

12 ocak Adana Sağlam Altlılı Kuponu

12 ocak Adana Sağlam Altlılı Kuponu

1.AYAK:

Takip atımız GÜNÜN ALTILI KUPONU için artık kazanacak forma ulaştı dediler. GÜNÜN ALTILI KUPONU ahır önerisi olarak geldi, her an sürpriz yapabilirmiş dikkat.


2.AYAK:

Binicisi idare edebilirse GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün mutlaka biryerlere gelir. Kilo kaldırır denilen GÜNÜN ALTILI KUPONU ihmal edilmemeli. Diyarbakırdan iddialı gelen GÜNÜN ALTILI KUPONU  ile iyi bir dönüş yapan GÜNÜN ALTILI KUPONU yazılması gereken isimler.


3.AYAK:

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


4.AYAK:

Bu koşuda GÜNÜN ALTILI KUPONU  koşarım derse rakip tanımaz kesinlikle. Ancak istemezse de etliye sütlüye karışmam der çekilir. GÜNÜN ALTILI KUPONU yarış içi şartlar lehine gelişirse affetmez. GÜNÜN ALTILI KUPONU son durumu malum mükemmel formunu koruyor, mutlaka yazılmalı. Son yarışına ve tekrar binnen binicisine istinaden GÜNÜN ALTILI KUPONU sigorta amaçlı eklenebilir.

 
5.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU kısa ara sonrası düzenli hazırlıklar ile iyi hazırlandı. Kondisyonu iyi olduğu gözlemlenen tay bugün beklediği birinciliğe ulaşabilir. Eksik koşarsa formda GÜNÜN ALTILI KUPONU devreye girecektir.

 
6.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün iddialı olacağı şartlarda yarışacak. GÜNÜN ALTILI KUPONU ve GÜNÜN ALTILI KUPONU boş kilolarda ihmale gelmezler. Kilo kaldırabilen GÜNÜN ALTILI KUPONU yarışın temposuna göre iyi yer tutabilirse yine iddialı olur.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GÜNÜN ALTILI KUPONU yazılı alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

12 ocak Adana Sağlam Altlılı Kuponu bugün

12 ocak Adana Sağlam Altlılı Kuponu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*