12 ocak kocaeli Sürpriz Tüyolu Altılı Yorumları

12 ocak kocaeli Sürpriz Tüyolu Altılı Yorumları

12 ocak kocaeli Sürpriz Tüyolu Altılı Yorumları

1.AYAK:

Bu koşudaki sıralamamız şablondadır.


2.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU artık kazanabileceği grupta etkili olacaktır. Kaliteli kumaş GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün adını duyurabilir.


3.AYAK:

El değiştirince çok değişen GÜNÜN ALTILI KUPONU ve bu aralar hayatının en formda zamanını yaşayan GÜNÜN ALTILI KUPONU rakiplerinden farklı gözüküyor. Yanlarına kalite kontejanından GÜNÜN ALTILI KUPONU yazalım zira form tuttu artık iddialı olabilir.


4.AYAK:

Rakiplerinden farklı duran GÜNÜN ALTILI KUPONU ve GÜNÜN ALTILI KUPONU arasındaki mücadeleye GÜNÜN ALTILI KUPONU  ‘da katılabilir.

 
5.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU bugün çok güvenilen kale konumunda olan bir safkan olsa da sağı solu belli olmadığından bizce tek yazmak riskli olabilir. Gücünü geç aldığından uzun sprinti hiç kesilmemesi gerekiyor. Binicisi de grubun pasifliğine aldanıp sprinte erken başlamazsa kaybedebilir. GÜNÜN ALTILI KUPONU ve GÜNÜN ALTILI KUPONU ile burayı sağlama alalım.

 
6.AYAK:

İl il dolaşan formda GÜNÜN ALTILI KUPONU ‘nın son sert gruptaki yarışını görmezden gelelim. Bugün denk rakipler arasında sürpriz yapabilir dikkat. GÜNÜN ALTILI KUPONU için son yarışında sürpriz yapacağını belirtmiştik. Koruduğu formu ile bugün de yazmayanlara ceza kesebilir. GÜNÜN ALTILI KUPONU pistte çok iyi göründü dikkat.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GÜNÜN ALTILI KUPONU yazılı alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

12 ocak kocaeli Sürpriz Tüyolu Altılı Yorumları

12 ocak kocaeli Sürpriz Tüyolu Altılı Yorumları bugün

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*