13 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

Bankolu Ankara At Yarışı Tahminleri

13 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri sizler için gelen en son bilgilerle hazılandı. Saha duyumları, takip atları ve uzman görüşleri ile hazırlanan detaylı at yarışı yorumları ile altılı kuponlarınıza destek verin.

13 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

13 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

1.AYAK: At yarışı tahminleri  4 ve Yukarı Araplar, 57 kg, 60 kg, 2400 Çim yarışında sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

2.AYAK: 13 haziran 2021 Ankara altılı tahminleri ikinci ayağında 3 Yaşlı İngilizler, 58 kg, 1600 Çim yarışında sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

3.AYAK: Bugün 13 haziran 2021 at yarışı tahminleri üçüncü ayağında mücadele 4 ve Yukarı İngilizler, 58 kg, 58 kg, 1300 Kum piste olacaktır. Bu koşuda sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

4.AYAK: Ankara at yarışı tahmini dördüncü ayağında 4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1900 Çim pist mücadelesi olacaktır. Bu koşuda sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

5.AYAK: Ankara altılı yorumları beşinci ayağında  4 ve Yukarı İngilizler, 1400 Çim pist mücadelesinde sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

6.AYAK: Banko altılı tahminleri altıncı ayağında  4 Yaşlı Araplar, 58 kg, 1400 Çim pist mücadelesinde sahadan duyumların yer aldığı , takip atları ve önemli tüyolar ile hazırlanan altılı yorumlarını okumak için yıldızlı bülten müşteri temsilcinize danışın.

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz.

13 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

DEĞERLİ OKUYUCULARIMIZ:
Yıldızlı bülten resmi bir işletmedir.
Başarılı yorumlar sayfamızdaki her bir cümle daha önce abonelerimize gönderilmiş yorumlarıdır ve whatsapp geçmişi kayıtlı olduğundan kanıtlanabilir gerçekliktedir. Aşağıdaki sayfamızı inceleyerek yorumlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.
https://www.yildizlibulten.com/basarili-yorumlarimiz/


13 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

ALTILI ŞABLONU

  • 1.AYAK: GİZLİ
  • 2.AYAK: GİZLİ
  • 3.AYAK: GİZLİ
  • 4.AYAK: GİZLİ
  • 5.AYAK: GİZLİ
  • 6.AYAK: GİZLİ

NOT: 13 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Bültenimiz son derece detaylı ve bilgi içerikli at yarışı yorumu hazırlamaya özen gösterir. Bizi takip edenler arasına katılmak için 0542 832 14 44 whatsapp hattımızı ekleyiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

Whatsapp iletişim linkimiz
BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

https://youtu.be/qVYovgU0Fw8

13 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri 13 haziran 2021 Ankara At Yarışı Tahminleri

ATLARIN YARIŞ STİLLERİ BÜLTENİ

NOT: Bu bölüm yarış tahmini değildir. Atların izlenen yarışlarına göre kaçak mı sprinter mi olduğunu belirten yarış stilleridir.

Ankara 4. Koşu Yarış Stilleri 

Liderliği AGAH alacaktır. UÇAN ÇELİK ve AYDANKIZ önünde kendi temposunda yarışı sürdürecektir. Yarış genel olarak ağır tempoda gidecektir.

Ankara 5. Koşu Yarış Stilleri 

Yarış stilleri henüz oturmamış isimler olsada liderliği SİNESİPSE alacaktır. KING ÇINAR yakın takipte olacaktır. Bu ikiliye değişik bir taktikle koşan rakip çıkmadıkça yarış erken süratlenmez.

Ankara 6. Koşu Yarış Stilleri 

INTO bilinen üstün sürati ile liderliği alır. CONTENDER, HASANET ve JUSTICE FOR ALL gibi süratli atlarında eşlik etmesi ile yarış erken süratlenecektir.

Ankara 7. Koşu Yarış Stilleri

TUNCER bilinen stili ile liderliği alacaktır. OĞLUM BATUHAN ve KERVANTAY önünde kendi temposunu kurup bitirmeye çalışacaktır.

Ankara 8. Koşu Yarış Stilleri

Liderlik için HARD FLOOD ve CAMBAZ çekişirken bunlara KARABAYIRLI’ da eşlik edecektir. Yarış erken süratlenebilir. MAICON ,DERİN DİYAR ve ŞAHİN HAN yarışın gerilerde bekleyen sprinter atlarıdır.

Ankara 9. Koşu Yarış Stilleri

Kalabalık grupta liderliği ısrarla isteyecek olan RINDAMIN alacaktır. Önde giden atlar çok olsa da liderlik için ısrar etmeyebilirler. Baştan değil ama sonradan süretlenen bir yarış izleyebiliriz.