13 ocak bursa İlk Ayak Banko Başlayalım

13 ocak bursa İlk Ayak Banko Başlayalım

13 ocak bursa İlk Ayak Banko Başlayalım

1.AYAK:

Genelde sprintte geciktiği için başarısız olan GÜNÜN ALTILI KUPONU ilgilileri bugün ** koşmayı düşünmüşler. Çok mantıklı bir seçenek olmuş zira yarışın temposu istediği gibi gerçekleşmeyince sprint mesafesi ayarlanması çok zor oluyor. Bugün lehine gelişecek yarışta ağırlığını koyacaktır.


2.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU bu yarış dahil takibe alınmalı. GÜNÜN ALTILI KUPONU için ara sonrası iyi koşacak diyorlar. Diğer rakipleri şablondadır.


3.AYAK:

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


4.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU takip atımız olup bugün tüm şartlar lehineyken kazanmayı başarabilir. Biniciden ötürü etkili olamazsa grubun kaliteli ismi ve çok formda olduğu söylenen GÜNÜN ALTILI KUPONU fotoya uzanacaktır.

 
5.AYAK:

Ahır önerisi GÜNÜN ALTILI KUPONU öncelikle yazalım zira kazanması uzun sürmez denilmiştir. GÜNÜN ALTILI KUPONU ve GÜNÜN ALTILI KUPONU eksik koşması halinde devreye girebilecek isimlerdir.

 
6.AYAK:

Yarış görüp açıklar gideren GÜNÜN ALTILI KUPONU  bursa pistini çok sevdiğini gösterdi. Bugün kazanmaya yakındır. Mükemmel işleri olan kaliteli GÜNÜN ALTILI KUPONU iddialı olacağı şartlarda yazılmalı. GÜNÜN ALTILI KUPONU  takip atlarımız olup bugün de ihmal edilmemeliler.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GÜNÜN ALTILI KUPONU yazılı alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

13 ocak bursa İlk Ayak Banko Başlayalım altılı kuponu
13 ocak bursa İlk Ayak Banko Başlayalım bugün

13 ocak bursa İlk Ayak Banko Başlayalım

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*