13 ocak istanbul sürpriz altılı tüyoları

13 ocak istanbul sürpriz altılı tüyoları

13 ocak istanbul sürpriz altılı tüyoları

1.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU kendisine göre uygun grupta önlerde gidip sonuca ulaşmaya çalışacak. Küçük kuponlara banko dahi yazılabilir. GÜNÜN ALTILI KUPONU dikkat. Bugün yarış içi şartlar lehine gelişirse sonlarda bu rakipleri kolaylıkla toplayabilir.


2.AYAK:

Şimdiye kadar kapasitesini henüz yansıtamamış olsa da GÜNÜN ALTILI KUPONU her an patlama yapabilir dikkat. GÜNÜN ALTILI KUPONU bu mesafe ve şartlarda iyi koşacağından ihmal edilmemeli.


3.AYAK:

Takip atlarımız GÜNÜN ALTILI KUPONU ve GÜNÜN ALTILI KUPONU arasında bir yarış olacak gibi fakat GÜNÜN ALTILI KUPONU sprintini mesafeye yayabilirse ceza kesebilir dikkat.


4.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU bildiğiniz üzere gruptan güçlü fakat son zamanlardaki sprintte yetersizlik durumu nedeniyle kazanmaya ara vermiş durumda. Bugün de stili birçok rakibi varken ağır tempoda kazanması güç olacaktır. Yinede ilk sıradan yazıyoruz. GÜNÜN ALTILI KUPONU inanılmaz direnci ile son yarışlarında dikkat çekti. Bugün rakipler sert olsa da yarış tam olarak lehine gelişeceği için bu rakiplere de direnip kazanmayı başarabilir. Yarış bir şekilde erken sürate binerse GÜNÜN ALTILI KUPONU sonlarda etkili gelir. Yarışı iyi yerde takip ederse GÜNÜN ALTILI KUPONU ve boş kilosu ile sabırlı bir bekleme yapması durumunda GÜNÜN ALTILI KUPONU sürpriz yapabilirler.

 
5.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU VE GÜNÜN ALTILI KUPONU Arasında bir yarış bekliyoruz. Fakat kiloyu kaldırırsa GÜNÜN ALTILI KUPONU iddialı olur.

 
6.AYAK:

GÜNÜN ALTILI KUPONU el değiştirdikten sonra çok değişti. Bugün de boş kilosu ile iddialı olur ama rakipleride en azından bugün boş koşmayacaklardır.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
2.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
3.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
4.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
5.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU
6.AYAK: GÜNÜN ALTILI KUPONU

NOT: GÜNÜN ALTILI KUPONU yazılı alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

whatsapp iletisim

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

13 ocak istanbul sürpriz altılı tüyoları

13 ocak istanbul sürpriz altılı tüyoları bugün

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*