13 şubat istanbul ters ayakta BANKO

13 şubat istanbul ters ayakta BANKO

1.AYAK:

Güne zor bir koşu ile başlıyoruz. Kalite olarak farklı gözüken ilk 3 sıradaki isimlerin rakiplerine kilo farkını veremeyeceğini düşünüyoruz. Bu sebeple yarış içi şartlara da bağlı olarak GİZLİ ön planda değerlendirilmesini öneriyoruz. Çok sürpriz konumda olan GİZLİ bomboş kilosu ile ağır kilolu atlar arasında bir anda yarışı çalabilir dikkat.


2.AYAK:

GİZLİ yarış içi şartlardan dolayı bugün adını duyurabilir. GİZLİ lehine mesafede bu kez kendini affettirebilir.


3.AYAK:

Grup sert gibi gözükse de takip atımız GİZLİ  bugün öncelikle yazalım. GİZLİ son yarışında acaba ampülün pilimi bitti yoksa kilodanmı etkilendi bilemiyoruz fakat bu binici ile boş kilosuyla yine sürpriz yapabilir. GİZLİ  ve GİZLİ sağlam kuponlara eklenmelidir.


4.AYAK:

Yarış içi şartların tamamen lehine gelişeceğini düşündüğümüz GİZLİ bu rakipleri geride bırakacaktır diyor ve BANKO öneriyoruz.

 
5.AYAK:

Aralıklarla koşan GİZLİ için iyi hazırlandığı ve sorunları giderildiği bilgisi geldi. Ancak eksik koşarsa burası sürprizle bitebilir, zira ciddi rakip gösterilen ismin de sağı solu belli değildir. GİZLİ boş kalırsa bitirebilir. GİZLİ ve düzgün sürülürse GİZLİ  şanslı olabilecek isimlerdir.

 
6.AYAK:

Bu koşu için sıralamamız şablondadır.


ALTILI ŞABLONU:1.AYAK: GİZLİ
2.AYAK: GİZLİ
3.AYAK: GİZLİ
4.AYAK: GİZLİ
5.AYAK: GİZLİ
6.AYAK: GİZLİ

NOT: Gizli alanlar sadece abonelere özeldir. Whatsapp ile bu yorumların açık halini her gün alabilirsiniz. Whatsapp abone listemize hemen katılın.
Whatsapp 0542 832 14 44 ekleyiniz.

Yıldızlı bülten altılı kuponları yorumları
Whatsapp abone listesi

13 şubat istanbul ters ayakta BANKO

13 şubat istanbul ters ayakta BANKO