13 temmuz 2019 ankara at yarışı tüyoları

13 temmuz 2019 ankara

 

 

1.AYAK:  Bugün beklentilerin yüksek olduğu AT İSMİ ile düzeldiği gözlemlenen AT İSMİ kuponlarda olmalı

 

2.AYAK: Yakın zamanda bomba olarak önerilen AT İSMİ bugün beklenen sürprizi yapabilir dikkat. AT İSMİ çok iyi hazırlanmış. AT İSMİ ise iyi görünen isim olarak önerildi.

 

3.AYAK: İyi gruplarda artık kazanması beklenen AT İSMİ ile şu aralar çok formda olan AT İSMİ öncelikle değerlendirilmeli. AT İSMİ yarış içi şartlar müsade ederse bu grubu kolay bile geçebilir. AT İSMİ yine beklenenin üzerinde koşup herkesi ters köşe yapabilir.

 

4.AYAK: AT İSMİ mükemmel hazırlıklarla tam hedef olarak geleceği bu koşuda kazanmaya yakındır. Lakin temponun alehine seyretmesi durumunda önlerde rahat temposuyla gidecek olan AT İSMİ yazılmalı ki sonlarda direnme gücü yüksek bir isim olduğundan bu şartlarda sürpriz beklenebilir.

 

5.AYAK: Gruptan üstün olan AT İSMİ yanına yarış süratli giderse diye mutlaka AT İSMİ yazalım.

 

6.AYAK: Beklentilerin çok yüksek olduğu AT İSMİ için sorunları giderildi ve artık kazanır denildi. Hazırlıkları da bunu desteklediğinden BANKO olarak yazılabilir.

NOT: AT İ temmSMİ herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.
Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44 

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.