13 temmuz cuma istanbul at yarışları altılı ganyan tahminleri

13 temmuz cuma istanbul At Yarışı Tahminleri için hipodrom çevresinden ahırlardan aldığımız tüyoları birleştirip siz değerli okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

 

13 temmuz cuma istanbul  ALTILI YORUMLARIMIZ

1.AYAK:  *****  için kolay kazanmasını bekleyenler birhayli fazla. Yarış kazanma karakteride oturmuşken bugün affetmemesi lazım. Ancak  özellikle *****  kesinlikle kuponlarda bulunması gerektiğini ve *****  ,*****  ikilisinide takip listenize almanızı önreceğiz.

2.AYAK: 9.USTAOĞLU Ahır önerisi. Eküriler sağ gösterip sol vurabilir, zira ilk kez koşan 2.AYDEMİRBEY’de en az ekürisi kadar formda ve kaliteli.  4.DENİZ KÖPÜĞÜ ve 5.KARADAĞLI ihmale gelmeyecek durumdalar.

3.AYAK:  Ahır çevresi bir grup 4.SERSERİ üzerinde iddialı konuştu. Cazip banko olarak denenebilir.

4.AYAK:  *****  gruptan üstün yapısı ile kazanmaya yakın olsa da kazanma karakteri biraz düşündürücü. Ahır önerisi *****  ekleyelim ve takip listemize de alalım. *****  ve *****  ile daha sağlama alabilrisiniz.

5.AYAK: Bu at bu durumdayken geçilmesi sadece mucize olabilir. *****  banko yazın ve arkanıza yaslanın deriz.

6.AYAK: ***** , *****  ve ***** ekibimizce ön plana çıkarıldı. Bunlara iyi durumda olduğu bilgisi gelen ***** ‘ta eklenebilir.


***** Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.

WhatsApp ile hızlı iletişim için tıklayınız.