14 aralık 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

6 şubat 2022 Pazar Adana At Yarışı Tahminleri

14 aralık Adana At Yarışı Tahminleri hazır.

14 aralık 2021 salı. Yıldızlı bülten, 1 sağlam Bankolu Adana at yarışı tahminlerine hoşgeldiniz. Altılı ganyan dahili koşulardaki detaylı yorumlarımızı aktaracağız.

14 aralık 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

14 aralık 2021 Adana At Yarışı Tahminleri

Adana ALTILI TAHMİNLERİ

1.AYAK:

 Gökhan kocakaya, yaklaşık 2 yıl aradan sonra ilk kez 7 numaralı Atiba‘ya binecek. Bugün, hem grup dişine göre, hemde yarışın gidişattı tam olarak lehine gelişecek. Yarış kazanması için illede boş kalmasına gerek yoktur. Ancak dış start tercihi ile liderliği alacağını tahmin ediyoruz. Bu çok yerinde bir hamle olacaktır. Herhangi bir at stili dışı koşup liderliği inatla alsa dâhi, ikinciliğe yerleşip, düzlükteki uzun sprinti ile kazanmayı başarabilir. Alternatif banko olarak yazılabilir.

Rakip yazacaksanız, sizlere ön grupta yer alacak formda isimleri önerebiliriz. Bunlardan 10 numaralı Taluzek‘in bugün harika koşmasını bekliyoruz. 1 numaralı Pastor ise, kalitesi ve iyi yer tutma özelliği ile, kilosuna rağmen bu grupta kazanma şansı olan bir at. 

Bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza altılı kurgularında yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bizi uzun zamandır takip eden abonelerimize teşekkür ederiz. Yorumların devamı için aşağıdaki sayfa numaralarından devam ediniz.