14 Mart İzmir Sürpriz Bankolu Kupon

14 Mart İzmir Sürpriz Bankolu Kupon

14 Mart İzmir Sürpriz Bankolu Kupon

5. Koşu Saat: 15:00 Handikap 16, 5 ve Yukarı Araplar 1900 Kum

Bugün yine pek şans verilmeyen AT İSMİ GİZLİ ön planda önereceğiz. Ne zaman nerede yazılması gerektiğini stili belli ediyor zaten, daha sert gruplarda da boş kalınca çok tehlikeli olduğunu kanıtladı. Bugün nispeten uygun rakipler yanında lehine gidişatta boş kalarak çıktığı gibi bitirebilir.Tek sorun hiç koşmadığı mesafe ve biraz kilo problemi. Bu nedenlerden ötürü tek bırakmak riskli olacağından burayı kalabalık geçmek durumundayız. Şablondaki sıralamayı dikkate alınız.

6. Koşu Saat: 15:30 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1300 Çim

AT İSMİ GİZLİ için bugün yarın sürprizi yapar diyorlar dikkat. AT İSMİ GİZLİ gördüğü yarışlar sonrası toparlandı. AT İSMİ GİZLİ iddialı hazırlanmış. AT İSMİ GİZLİ üstün sürati ile liderliği alacak, özellikle şansı olmayan stili rakibi ** kaçarak birşey elde edemediği anlayıp bugün beklemesi halinde önde bomboş kalacak olup dinçlikle bir nefeste bitirebilir dikkat. Son yarışında toparlandığını belli eden AT İSMİ GİZLİ ve istikrarlı yarışları ile AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir.

7. Koşu Saat: 16:00 G 1, 4 ve Yukarı İngilizler 2100 Kum

AT İSMİ GİZLİ bu tip grupların baş atıdır fakat şimdiki favorilere kolay geçilince gözden düşmüş, son yarışında form tuttuğunu kanıtladı, bugün kalitesini koşarsa kazanmaya yakındır. İyi koşması beklenen AT İSMİ GİZLİ mutlaka yazalım. Sınıf atlayan AT İSMİ GİZLİ olmazsa olmazlardan. Kalitesi malum AT İSMİ GİZLİ ve ekibinin iddialı olduğu AT İSMİ GİZLİ kuponlara ekleeyelim.

8. Koşu Saat: 16:30 KV-7/Dişi, 3 Yaşlı İngilizler 1200 Kum

Mesafeden dolayı AT İSMİ GİZLİ Sürpriz BANKO olarak yazabiliriz. Bu banko hakkındaki detaylı yorumumuz bülten abonelerimize aktarılmıştır.

10. Koşu Saat: 17:30 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1300 Çim 

AT İSMİ GİZLİ boş kaldığında ne kadar tehlikeli olduğunu kanıtlamış bir isim. Son yarışı başarısız oldu diye bugün çok geri planda kalmış. Ancak kalabalık grubun zorlayarak yarışı erken süratlendirdiğini ve bu sebeple yarışı erken bıraktığını söyleyebiliriz. Nispeten az atlı bu yarışta çok ta sıkıştıran olmazsa düzlüğe nefesli çıkarak tüm rakiplerine direnip sürprizi yapabilir. Rakip olarak öncelikle AT İSMİ GİZLİ yazalım, son yarışında dinlenerek katılacağını ve iyi koşacağını belirtmiştik, ilgilileri yine kısa bir dinlenme ile bu yarışı hedef yaptılar, sürpriz yapabilir dikkat. Son yarışına istinaden AT İSMİ GİZLİ ihmale gelmez. Ön grupta olacak isimler AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir.

9. Koşu Saat: 21:00 Maiden, 3 Yaşlı İngilizler 1800 Çim

Bu koşuda yarış kazanmasının yakın olduğunu düşündüğümüz takip atımız AT İSMİ GİZLİ koşuyor. Çim pisti daha çok sevdiğini söyleyebiliriz. Kazanması için gereken tek şey süratli giden bir yarış ve iyi ayarlanmış sprint mesafesi. Bugün için ** ve * gibi önde gitmeyi seven isimler var ama ısrarla liderliği istemez ve inatlaşarak yarışı süratlendirmezler. Bu senaryo gerçekleşmesi uzak ihtimal değildir, yani ÇOK SÜRPRİZ BANKO olarak değerlendirebiliriz. Aksi taktirde kazanma karakteri düşük olsa da form durumu ve istikrarlı yarışları ile AT İSMİ GİZLİ devreye girebilir.

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.

14 Mart İzmir Sürpriz Bankolu Kupon 14 Mart İzmir Sürpriz Bankolu Kupon 14 Mart İzmir Sürpriz Bankolu Kupon
Whatsapp iletişim linkimiz

14 Mart İzmir Sürpriz Bankolu Kupon

14 Mart İzmir Sürpriz Bankolu Kupon
https://www.yildizlibulten.com/14-mart-izmir-surpriz-bankolu-kupon