15 Aralık 2018 istanbul altılı yorumları tüyosu sağlam yerden geldi

15 Aralık 2018 istanbul altılı yorumları tüyosu sağlam yerden birinci ağızdan geldi.

Değerli yıldızlı bülten okurları, bültenimiz günlük binlerce okuyucuya ulaşmaktadır. Tüyoları ağızdan ağıza dolaşarak cazipliğini yitirmesini engellemek için yorumların yıldızlı alanlarını whatsapp üzerinden gönderiyoruz. Sizde sınırlı sayıda abone arasına katılmak isterseniz aşağıdaki numarayı ekleyiniz.

WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 832 14 44

15 Aralık 2018 istanbul

 

1.AYAK:  Takibimizde olan *********** nihayet aradığı şartlarda mücadele edecek. *********** mükemmel formu ile kendisine göre çok uygun grupta çok şanslı.  *********** ilgilileri bugün için iddialı. ***********  mesafesinde hata affetmez.

 

2.AYAK:  *********** içi grup pasif dediler, ***********  ise kazandığı yarışta çok beğenilmiş.  *********** takibe aldığımız sürpriz at. ***********  boş at değil mutlaka yazın. *********** ve *********** ahırlarında ciddi hazırlıklar var.

 

3.AYAK:  Bu koşunun kesinlikle ***********taraftarıyız, özellikle neredeyse hiç şans verilmeyen *********** dikkat. Bu atı takip listenize de alın.

 

4.AYAK:  *********** ilgilileri kazanması için uygun yarış kolladılar. Bugün herşey müsait. Sürpriz bankomuz olacaktır. İlgililerinin sadece  ***********‘dan çekindiklerini de belirtelim.

 

5.AYAK:  Bu koşuda sadece bomba bir isim önereceğiz ve rakip yazmayacağız. Şu sıralar umutsuz vaka gibi görüntü çizen *********** yarış içi şartlar lehine bulduğunda affetmeyecek kaliteye sahiptir. Bugün özellikle rakiplerinin eksik yanlarını iyi değerlendirip kazanabilir, muhtemelen kazanırsa tüm altılı kuponları yatar yıldızlı bülten okuyucuları devam eder. Abonelerimize bu bomba ismi kuponlarına eklemelerini öneriyoruz.

 

6.AYAK:  Ciddi rakipler arasındaki başarısı malum *********** pist çevresinde çok tutulsa da kazanma karakterinden dolayı yanına  *********** , ***********  ve *********** yazılması taraftarıyız.

 

Yıldızlı alanları görmek için 0542 832 1 444 whatsap  hattını ekleyiniz.

 

 

Neden whatsapp abonelik ? TIKLAYIN


Ayrıca şu sayfadaki yayımladığımız bazı başarılı yorumlara göz atmanızı öneririz. Sağlam bir ekipten oluşan altılı yorum uzmanlarımızın hazırladığı bilgiler çok değerlidir ve sadece whatsapp abonelerine sunulmaktadır.