15 aralık 2019 pazar adana süprizli altılı yorumları

15 aralık 2019 pazar adana süprizli altılı yorumları

 

*1.AYAK:* Hedefli katıldığı yarışı kazanan ************ bizi yanıtlmamıştı, bugün de iddialı olacağını söyleyebiliriz. Ciddi rakibi  ************ ihmal edilmemeli.

 

*2.AYAK:* Günün en zor koşusu olduğu düşünülüyor. Takip atlarımız ************ ve ************ yarış içi şartları lehine yakaladığında affetmezler.

 

*3.AYAK:* Hiç koşmamış tay yarışlarında ahırdan önerilen isimleri dikkate alıyoruz. ************‘nın ciddi hazırlıktan geçtiği ve ilk yarışına hedeflendiği söylendi. ************ çalışmaları çok umut verici. ************ve ************ iyi hazırlanan diğer isimler.

 

*4.AYAK:* Yarış içi taktiklerin sonucu belirleyeceği bu koşuda ************ ve ************ arasından bir birinci çıkmasını bekliyoruz.

 

*5.AYAK:* Yakın dönemde takibe aldığımız ************ ile iddialı olacak forma ulaştığı söylenen ************ kuponlarınızda olsun.

 

*6.AYAK:* ************ ve ************ ikilisi üst düzey formları ile öncelikle yazılmalı. Takip atımız ************ gücünü koşarsa rakip tanımaz. ************ nin süratli yarışlarda bomba yapacağı söyleniyordu, benzer bir gidişatta tekrar kazanabilir. ************için ise mükemmel bir hazırlıktan geçtiği ve yakında bomba yapacağı söylendi.

 

 

 

NOT: ************  yazılı alanlar herkese açık değildir. Yıldızlı bülten 1 mayıs 2018 den bu yana sadece whatsapp abone listesine yorumların açık halini gönderir.


Yorum gönderim saatleri aşağıdaki gibidir.
Gündüz yarışları 13:00
Akşam yarışları 17:00

Aşağıdaki numaradan bize ulaşabilir listemize katılıp siz de kaliteli sürpriz tüyolu yorumları her gün cep telefonunuza whatsapp ile alabilirsiniz.
WHATSAPP HATTIMIZ: 0542 83214 44

 

 

Yıldızlı bülten yorumları tüyoludur. Tüyolar altılı yorumu halinde size iletilir.