15 Mart bursa 1 Sağlam 1 Sürpriz Banko

15 Mart bursa 1 Sağlam 1 Sürpriz Banko

15 Mart bursa 1 Sağlam 1 Sürpriz Banko

1.Süratli ismin bulunmadığı zor bir koşu ile altılı ganyana başlıyoruz. Şablondaki sıralamayı dikkate alarak çok at yazmanızı tavsiye edeceğiz.

2. AT İSMİ GİZLİ kalitesi malum, arası sorun olmazsa bu rakipleri geçebilir. Start sorunu nüksetmezse AT İSMİ GİZLİ çok etkili olacaktır. AT İSMİ GİZLİ toparlandı artık iyi koşar . Formunu arttıran AT İSMİ GİZLİ, lehine şartlarda AT İSMİ GİZLİ daha sonra eklenebilir.

3.  AT İSMİ GİZLİ son yarışında hedef yapıldığını belirtmiştik zira sürpriz yapmayı burun ucu ile kaçırmıştı. AT İSMİ GİZLİkazanması uzun sürmeyecek bir isim. Yarış içi şartlar da lehine olacağından bugün öne erken düşüp bitirebilir. Burada özellikle AT İSMİ GİZLİ dikkat ediniz. Eğer yarışa kendini verebilirse bomba yapabilir.

4. AT İSMİ GİZLİ çok formda ancak bugün stili rakipleri olduğundan geri planda şans vereceğiz. AT İSMİ GİZLİ  zaman zaman bu tip gruplarda bu mesafede etkili olabiliyor. Yarış içi şartların yarayacağı AT İSMİ GİZLİ ise bugün diğer rakiplerine göre çok daha şanslı olacaktır.

5. Ara sonrası çok ta yorulmayan AT İSMİ GİZLİ bugün kendisi için uygun bir grup yakalamış, arttırdığı nefesi ile bu rakiplerini kolay geçmesini bekliyoruz. SAĞLAM BANKO

6. Günün en zorlu koşusunda SÜRPRİZ BANKO önereceğimiz isim AT İSMİ GİZLİ olacaktır. Adaptasyon sorunu halledildikten sonra değişen safkan daha sert gruplarda bile etkili olacağını son yarışında yazmıştık. Bugün nispeten dişine göre rakipler yanında çok gerilerde beklemezse kazanmasını bekliyoruz. Yarışın ağır tempoda gidecek olması alehine olsa da orta grupta yer tutması halinde sonlarda bu rakiplerine üstünlük kuracaktır.

ALTILI ŞABLONU

  1. AYAK: *****
  2. AYAK: ***
  3. AYAK: **
  4. AYAK: ***
  5. AYAK: BANKO
  6. AYAK: BANKO

AT İSMİ GİZLİ şekilde yazılan yorumların açık hali whatsapp abone listesine gönderilmektedir. 0542 832 14 44 ekleyip bilgi alabilirsiniz.

BAŞARILI ALTILI YORUMLARINI OKUMAK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ.
Whatsapp iletişim linkimiz

15 Mart bursa 1 Sağlam 1 Sürpriz Banko 15 Mart bursa 1 Sağlam 1 Sürpriz Banko

15 Mart bursa 1 Sağlam 1 Sürpriz Banko